Ücretsiz İlk gelen 3 kişiye istediği basit programı yazacağım

Tamamdır içim rahatladı. Hatalı yaptım zannettim, iyi günlerde kullanın :)

Teşekkürler ancak bu CMD kapatılabilir mi? Arka planda çalışsa ya da kedi yerine istediğimiz bir şey koyabilir miyiz? Kedinin pozisyonunu ve gittiği mesafeyi bile değiştirmek istedim şu an :D tam değmiyor görev çubuğuna.

Teşekkürler ancak bu CMD kapatılabilir mi? Arka planda çalışsa ya da kedi yerine istediğimiz bir şey koyabilir miyiz? Kedinin pozisyonunu ve gittiği mesafeyi bile değiştirmek istedim şu an :D tam değmiyor görev çubuğuna.

Hocam çok fazla istek geldiği için fazla düzenleyemedim kusura bakmayın. Yarın sabaha yeni ve detaylı sürümü gelir merak etmeyin. Bu sürüm içinde kedi yerine istediğiniz bir şey koyabilirsiniz.
Veya yüksekliği alçaklığı arttırabilirsiniz. Hatta şu an bile değiştirebilirsiniz birkaç GIF bulmanız gerek bunun için. İdle, sağa gitme, sola gitme, uyuma ve uykudan kalkma GIF'i. Hazır olarak bunu buldum bu GIF'leri bulursanız manual olarak project dosyalarına isimlerini doğru şekilde atıp kullanabilirsiniz. Hatta sağa gitme gifinin ismini sola gitme yaparsanız moonwalk bile yaptırabilirsiniz :D

C ye attım RAR'dan da çıkardım nedense olmadı antivirüs ü devre dışı bıraktım çıkarırken yönetici olarak da denedim gene açılıp anında kapandı
winrar dan çıkarmadan açtım çalıştı garip :D

Son düzenleme:
Hocam biraz basit projelere konmuşsunuz diğerlerini geçmişsiniz sanki. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı