Ücretsiz İlk gelen 3 kişiye istediği basit programı yazacağım

Arkadaşlar evde temizlik vardı yardım ettim. Programlar biraz aksadı fakat 1 2 güne bütün programlar hazır halde toplu olarak göndereceğim merak etmeyin.

Hocam hâla hazır olmadı mı programlar?

Hocam hâla hazır olmadı mı programlar?

Hocam kusura bakmayın ekran kartı sürekli sorun çıkardı 1 2 kere fırınladım yine düzelmedi kaç gündür bununla uğraşıyorum driver sil kur eski kartı tak çalıştır derken zaman geçti en kısa sürede göndermeye çalışacağım.

Hocam kusura bakmayın ekran kartı sürekli sorun çıkardı 1 2 kere fırınladım yine düzelmedi kaç gündür bununla uğraşıyorum driver sil kur eski kartı tak çalıştır derken zaman geçti en kısa sürede göndermeye çalışacağım.
Tamam hocam problem yok umarım probleminiz çözülür.

Tamam hocam problem yok umarım probleminiz çözülür.

Sanmıyorum ya daha alalı 2 hafta oluyor 3. günden itibaren sorun çıktı PSU değiştir uzay montaj kur 3 gün daha kullan fırınla 1 gün daha kullan derken 650 TL'ye 1 hafta kullanabildim gerisi tamamen sorunlarla uğraşma.

Sanmıyorum ya daha alalı 2 hafta oluyor 3. günden itibaren sorun çıktı PSU değiştir uzay montaj kur 3 gün daha kullan fırınla 1 gün daha kullan derken 650 TL'ye 1 hafta kullanabildim gerisi tamamen sorunlarla uğraşma.
Hocam programlar ?

Yeni konular

Geri
Yukarı