İlk grafik tasarımım nasıl olmuş?

Bir resim netleştirme programı bulup netleştirdim ve tam görünmemiş olabilir en sağdaki adam yani soap taşa yaslanıyor yani o taş biraz adamla birleşik görünmüş.Eki Görüntüle 996543
Taşa değil de boşluğa yaslanıyor gibi duruyor, taşın temeli yok. Diğer bir karakterin bacakları yok ve uçuyor. Gibi mantık hataları var aslında. Renk uyumunu sağlamanız daha iyi gözükmesine sebep olabilirdi, yazıda neden parlak bir yeşil tercih ettiniz gibi sorular var kafamda. Dediğim gibi ilk olduğu için kesinlikle kötülemiyorum, hangimizin ilk defa yaptığı/öğrendiği bir iş mükkemmeldi ki?

Soldaki adamın bacakları yüklenmemiş. Onun dışında güzel.
Üstteki adamın yarım olması dışında sorun yok.
Bir arkaplan eklemişsiniz, PNG formatında 4 adet karakter ve bir adet yazı eklemişsiniz, karakterlerin yerleştirilmesinde ve renk uyumunda hata var, göz bir uyum arıyor ister istemez. Sağ alttaki karakterin üzerinde neden sis var? Sol üstteki karakterin neden bacakları yok ve uçuyor? Gibi çokça örnek verebilirim aslında, bu yolda ilerleyeceksen başarılar dostum. İlk olduğu için bir şey diyemiyorum. Aldığınız PNG`lerin kalitesine dikkat edin, çözünürlükleri düşük.
CALL OF DUTY MODERN WARFARE (1).png

haklısınız şu an düzelttim

Bu sefer de kafası yok.

Evet o resimin hatası arka planı silerken olmuş.

Taşa değil de boşluğa yaslanıyor gibi duruyor, taşın temeli yok. Diğer bir karakterin bacakları yok ve uçuyor. Gibi mantık hataları var aslında. Renk uyumunu sağlamanız daha iyi gözükmesine sebep olabilirdi, yazıda neden parlak bir yeşil tercih ettiniz gibi sorular var kafamda. Dediğim gibi ilk olduğu için kesinlikle kötülemiyorum, hangimizin ilk defa yaptığı/öğrendiği bir iş mükkemmeldi ki?

Yazıları neden parlak yeşil tercih ettim sorusunada çünkü Call of Duty Modern Warfare oyununda.
Böyle yazılıyor.

images.jpg

Şu tarz bir şeyde güzel olabilir. Karakterler bazı kısımları silik olmuş. Yazıyı da biraz daha parlak yaparsan daha güzel olabilir.

1619626405766.png

Karakterlerin hiçbiri birbirine benzemiyor ve uymuyor yanda zırhlı ve özel harekat polisi tipli bir adam varken diğer yanda cyberpunkdan çıkma bir abimiz var. Onun dışında font biraz basit bir font. Bunları tasarımı geliştir diye söylüyorum ve mümkünse internetten bulduğun birkaç resmi yan yana koyup tasarımı sallama biraz uğraşırsan çok daha iyi olabilir.
Eki Görüntüle 996558
haklısınız şu an düzelttim
Kafasının üstü kesilmiş şimdi de.

Geri
Yukarı