İlk gün okula gidemeyeceğim

Kaçıncı sınıf. Ayrıca oturacak yerin olmazsa en yakın sınıftan sıra çekersin.
9. Sınıf hocam

Oturacak yeriniz mutlaka olur, maksimum hocayla konuşursunuz bir şekilde hallolur. Bunlar falan kafaya takılacak şeyler değil hocam. İnanın lisede açılıyorsunuz. Sessiz çocuk olmanın asla ama asla bir mantığı yok. Yeter ki yalan söyleyip birisini kazanmaya çalışmak tarzı aptalca hareketlerden uzak durun.
Sessiz cocuk hicbir zaman olmadim

İlk gün gitmek önemli dostum herkes kaynaşır sıra arkadaşıyla tek başına her ders uyumak zorunda kalırsın.
Hocam okulum yokki

Evet çıkışlarda bir kız için kavga edenler oluyor. Acıyorum hallerine.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayda bir kez izlerim.

Keşke benim de böyle sorunlarım olsaydı... Ne yazık ki Azerbaycan'da 11 yıl boyunca aynı binada aynı nefret ettiğin insanların yüzüne bakarak bom boş geçiyor okul yılları. İllaki iyi bir arkadaş bulacaksınız ve birçok ilk yaşayacaksınız lise zamanında. Kısacası, hocam lise zamanınızı çok iyi değerlendirin ve utanmayın.

Son düzenleme:
Adana'dan Konya'ya bugün tasindim yarin okul var ve burada okulum olmadigi icin gidemicem. Normalde erkeklerler samimi bir insanım ama kızların oldugu ortamda nasıl ayakta duracagimi bile secemiyorum, mesela 8. sınıfta benimle cikar misin dedigimde ret eden kızı görünce kosarak uzaklasiyordum ve teneffüse tek cikinca birileri tarafindan izleniomuş gibi hissediyordum.
Ve peki soruyorum ne yapacağım 2. gün gidince insanlar merak edecek ve en onemlisi oturacak yerim olmazsa?

Yer bulursunuz ama kızları boşverin hocam. Her gördüğünüz kıza çıkma teklifi etmeyin. Bir kızı tanımak en az 1 yıl, ortalama 2 yıl sürer bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayda bir kez izlerim.
Horoz dövüşlerine benzettim. Etrafında alkış tutanlarında çok bir farkı yok gerçi :)

Geri
Yukarı