İlk hangi oyun oynanmalı?

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Bayağıdır hikayeli oyun arıyorum, küçük bir liste hazırladım. Sizce hangisi ilk oynanmalı? BioShock serisini bitirdim, Cyberpunk 2077 DLC oynamadım sadece.

1710612849655.png

Son düzenleme:
Battlefront 2 arkadaşınız yoksa çok sıkıcı, story mode'u çöp ve aşırı hile var multiplayerde. This war of mine biraz zor ama aşırı iyi ben çok beğenmiştim. Subnautica'ya başlayabilirsiniz aşırı detaylı ve iyi oyun. Onun dışında Metro serisi de 2033, last light, exodus olmak üzere 3'ü de aşırı iyi onları da tavsiye ederim. Oynamadıysanız Witcher serisi sarar.

Alan Wake ilk oyunun hikayesini dinleyip sonra Alan Wake 2 oynamanı şiddetle tavsiye ederim. Kendi genresinde çıkmış en iyi oyun olabilir benim için Resident Evil:Village ile yarışır hatta bazı yönlerden geçer bile. Bunun dışında subnautica kesinlikle önceliği hak eden bir oyun.

Hocam merhabalar, bioshock'u yeni bitirdiyseniz metro'dan devam edebilirsiniz bence şimdilik. :)

Bayağıdır hikayeli oyun arıyorum, küçük bir liste hazırladım. Sizce hangisi ilk oynanmalı? BioShock serisini bitirdim, Cyberpunk 2077 DLC oynamadım sadece.

Eki Görüntüle 2142635
TLOU daha önce oynamadıysan kesinlikle bir şans ver. Prince of Persia çoğunluk sevmesede benim bayağı hoşuma gitti. Dead Space oynanabilir. Battlefield'dan uzak dur.

Geri
Yukarı