İlk imzam kart mı, TL card mı?

Yapı Kredi de güzel ona da bakabilirsin. İlk İmza kartında Havale/EFT yapabiliyorsun fakat bankaya gidip IBAN'ı kayıt ettirmen gerek.

Evet doğru diyosunuz Papara'da hepsi bulunuyor ancak ben 18 yaş altı olduğum için veli izni gerekiyor ve 18 yaş altı o hesaplar açılmıyor diye biliyorum şu an Papara kullanıyorum ve kampanyaları da az geldi bana.

İlk imzamda sanırım para gönderme sıkıntıları varmış yani birçok özellik kısıtlı imiş öyle diyorlardı kullandınız mı peki?

Akbank da iyi ama bir şey olduğu için Akbank'tan vazgeçmiştim şu an hatırlamıyorum :D teşekkürler.

Ben 18 yaş altıyım, Papara kartım ve Nays hesabım var Online alışverişleri Nays ile, gerisini Papara ile hallediyorum.

Hiçbir zaman problem çekmedim başka hesaplara transfer yaparken bazen sıkıntı olabiliyordu yeni IBAN işi ile o da çözüldü. Papara al veli izni ile çok işine yarar ileride bile kullanırsın.

Yapı Kredi de güzel ona da bakabilirsin. İlk imza kartında Havale/EFT yapabiliyorsun fakat bankaya gidip IBAN'ı kayıt ettirmen gerek.

Yapı Kredi zaten TLcard demek. TLcard Yapı Kredi'nin bir kartı ilk imzayı boş verdim sağ olasın :)

Ben 18 yaş altıyım, Papara kartım ve Nays hesabım var Online alışverişleri Nays ile, gerisini Papara ile hallediyorum.

Hiçbir zaman problem çekmedim başka hesaplara transfer yaparken bazen sıkıntı olabiliyordu yeni IBAN işi ile o da çözüldü. Papara al veli izni ile çok işine yarar ileride bile kullanırsın.

Kanka şimdi veli izni alınca Papara'da dolar euro vb. işlemler açılıyor mu? Bir de ben şey istiyorum Papara'yı bende kullanıyorum ancak çok bir kampanyası vb. yok.

Yapı Kredi zaten TLcard demek. TLcard Yapı Kredi'nin bir kartı ilk imzayı boş verdim sağ olasın :)

Kanka şimdi veli izni alınca Papara'da dolar euro vb. işlemler açılıyor mu? Bir de ben şey istiyorum Papara'yı bende kullanıyorum ancak çok bir kampanyası vb. yok.
Kusura bakma Yapı Kredi yazmışım biliyorum TLcard onun. Paparada döviz hesabı yok bilgin olsun. Banka hesabı açman en mantıklısı.

Kusura bakma Yapı Kredi yazmışım biliyorum TLcard onun. Papara'da döviz hesabı yok bilgin olsun. Banka hesabı açman en mantıklısı.

Hiç sıkıntı değil :D evet döviz hesabı kaç aydır gelecek diyorlar ama gelmedi ben sanırım oyumu Yapı Kredi'den yana kullanacağım sanırım teşekkürler iyi akşamlar.

Döviz olacaksa İş Bankası düşünmeyin desteklemiyor. Garanti veya Yapı Kredi olabilir.

Evet evet kullanan arkadaşım var adam alamıyormuş Yapı Kredi alacağım hem uygulama açısından indirim açısından hem de dövizdir işte kart tasarımı falan gençlere uygun şekilde tasarlanmış :)

Geri
Yukarı