İlk İnternet Bağlantısı İçin Hangi Birim Aranmalı?

melih_11

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Türk Telekom dışındaki bir İSS'den internet başvurusu yaptım fakat kablo çekilmedi hala ankastreye. Bu konu ile ilgili ben Türk Telekom'u arayabilir miyim, sorgulama yapabilir miyim son durum ile ilgili? Sanırım @berko34 bir Türk Telekom çalışanı, yardımcı olursanız çok sevinirim. 10 gündür bekliyorum internetimi.

Hangi sağlayıcıdan hizmet alacaksanız onlarla görüşün. Onlar zaten ankastre bağlantısı için Türk Telekom'dan ekip gönderecekler.
İletişime geçtim ama ben ekipler ne zaman gelebilir diye sormak istemiştim. Yine de teşekkürler. Ayrıca sanırım hangi dairenin olduğunu bilmiyorlar gelen kişiler ama ben onlar gelince onlardan rica etsem yardım ederler mi, daireye bağlantı yaparlar mı ?

İletişime geçtim ama ben ekipler ne zaman gelebilir diye sormak istemiştim. Yine de teşekkürler. Ayrıca sanırım hangi dairenin olduğunu bilmiyorlar gelen kişiler ama ben onlar gelince onlardan rica etsem yardım ederler mi, daireye bağlantı yaparlar mı ?
Hayır genelde yapmazlar. Onlar eve kadar çıkmıyor ankastreden kabloyu yerleştirip gidiyorlar sürekli kontrol etmeniz gerek. Ne kadar sürede geldiklerini bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı