İlk kez hoşlandım ve açıldım

GTX 1080

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhaba, biraz içimi dökmek istiyorum. Sanalda tanıştığım asla pick me olmayan, hayatımda tanıdığım en saygılı en kibar biri olan bir kıza açıldım. 15 yaşındayım, normalde bu yaşta sevgili olmaya sıcak bakmıyorum ancak çok hoşlandım. Ben öyle zevk için sevgili olmak da istemiyorum sırf sevgilim var diye gezmek için her gördüğüm kıza yavşamıyorum. Bu kızdan çok hoşlandım. Arkadaşlığımız çok iyi cesaret bulup açıldım ve beni kibarca reddetti.
Asla açıldım diye bana kızmadı, tam tersi beni çok iyi anladı. Ciddi ilişki istiyorum.

Ancak ben vazgeçmek istemiyorum, gerçekten sanalda görebileceğiniz en ender güzel insanlardan, özellikle vazgeçmeyeceğimi belirttim, açık açık seni çok seviyorum dedim.

Biraz dertleşebilir miyiz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@GTX 1080 ben karakterim gereği bağlı kalamam böyle bir durumdan sonra. Beni istemeyenle ilgili hayal kuracağım ha?

Umarım kızda size zamanla aynı şeyleri hisseder hocam. Ben gerçekte tanıdığım ve sınıf arkadaşım olan bir kıza açıldım ve inanın bana iyi şekilde red yemedim. Random atmıştı...
Sevdiğiniz birine demek istemezdim ama karaktersizlik.

Umarım kızda size zamanla aynı şeyleri hisseder hocam. Ben gerçekte tanıdığım ve sınıf arkadaşım olan bir kıza açıldım ve inanın bana iyi şekilde red yemedim. Random atmıştı...
😞 Ondan başka bir şey düşünemiyorum.

@GTX 1080 ben karakterim gereği bağlı kalamam böyle bir durumdan sonra. Beni istemeyenle ilgili hayal kuracağım ha?

Sevdiğiniz birine demek istemezdim ama karaktersizlik.
Düzgünce reddetti arkadaşım olarak görüyorum yalan söylemek de istemiyorum hayatımdan çok şey geçti kimseye yakın hissetmiyorum dedi ama çok sevdiğim bir arkadaşımsın dedi.
Kalbim çok kırıldı ama haklı. Hoşlanmadığı kişiyi kabul ederse daha sorun olur.

Ama unutamayacağım çok seviyorum gerçekten aşık oldum. Hayatımda hiç aşık olmamıştım ama artık aşığım.

@GTX 1080 bazen egoma bu sebeplerden şükrediyorum. Ailem harici kimseyi kendimden değerli görmüyorum ve kimsenin peşinden koşmam.
Size de tavsiyem sanki o yokmuş gibi davranın çünkü eğer size karşı bir kıvılcım oluşmazsa sizin için işkenceye döner.

Sevmiyorum artık hocam fakat çok sık aklıma gelmeye başladı tekrardan. Travma gibi kalmıştı zaten. Karaktersizlik yaptığını en iyi arkadaşlarımdan biriyle çıktığında anladım.
Geçmiş olsun hocam.

@GTX 1080 bazen egoma bu sebeplerden şükrediyorum. Ailem harici kimseyi kendimden değerli görmüyorum ve kimsenin peşinden koşmam.
Size de tavsiyem sanki o yokmuş gibi davranın çünkü eğer size karşı bir kıvılcım oluşmazsa sizin için işkenceye döner.

Geçmiş olsun hocam.
Değer vermeden olmayacağı için unutmak istemiyorum. Olacak olacak olacak. Hatta eğer başkası kızın hayatına girerse yıkılırım.

Geri
Yukarı