İlk kez laptop kullancak birisi için tavsiyeleriniz var mı?

Kasamı kaldıracağım için ekipmanlarını da götüreceğim. Kasadan alışkanlık masada kullanırım. Touchpad'den nefret ederim kullanamıyorum.

Kırılsa en az bin Liradan başlıyor en çok ekrandan korkmalıyım.

Laptopların en iyi yanı taşınabilir olması. Bu özelliğinden faydalan ara sıra. İstersen Masaüstü gibi sabit tut.
Mutfakta salonda lokantada her yerde kullanabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasamı kaldıracağım için ekipmanlarını da götüreceğim. Kasadan alışkanlık masada kullanırım. Touchpad'den nefret ederim kullanamıyorum.

Kırılsa en az bin Liradan başlıyor en çok ekrandan korkmalıyım.
Laptop un ekranı kırılsa da kullanmaya devam edebilirsin. Harici bir ekran takarsın. Benimki bozulsaydı ekranı tamir etmekle uğraşmazdım.

Normalde masaüstü mü kullanıyordun? Laptoplar teknoloji ile alakası olmayanlar için. O yüzden pek birşey yapmaya gerek yok. Normal bilgisayarda ne yapılıyorsa onları yaparsın. Ekstra olarak ışık güç ayarlarını değiştirebilirsin.
Birde Monster ın ne sorunu varki alınmayacak?
Teknoloji ile alakası olmayanlar için derken?

Laptoplar asıl teknoloji ile işi olan demektir.
Laptop alan Render alır, mühendislik ve mimarlık programları çalıştırır.
Yazılım geliştirir. İş istasyonu olarak kullanır Quadro serisini.
Masaüstü alanın asıl amacı ise oyundur.

Arkadaş karıştırmış gibi duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptoplar asıl teknoloji ile işi olan demektir.
Laptop alan Render alır, mühendislik ve mimarlık programları çalıştırır.
Yazılım geliştirir. İş istasyonu olarak kullanır Quadro serisini.
Masaüstü alanın asıl amacı ise oyundur.

Arkadaş karıştırmış gibi duruyor.
Render,Mimarlık ile ne alakası var teknolojinin. Bilgisayar parçalarını bilmeden masaüstünü nasıl toplayacaklar. Benim kastım bilgisayar parçalarıydı. Bilgisayar ile alakası olmayan insanlara laptop tavsiye edilir. Çünkü hangi parça alınması gerekiyor gibi bir dert yok.
Birde ne diye geri kalmış diye hakaret ediyorsun.
Bilgisayar parçalarından bahsediyorum. Laptopta bütün parçalar bütün olarak geldiğinden parçaları bilmeyenler için daha iyi.

Render,Mimarlık ile ne alakası var teknolojinin. Bilgisayar parçalarını bilmeden masaüstünü nasıl toplayacaklar. Benim kastım bilgisayar parçalarıydı. Bilgisayar ile alakası olmayan insanlara laptop tavsiye edilir. Çünkü hangi parça alınması gerekiyor gibi bir dert yok.
Birde ne diye geri kalmış diye hakaret ediyorsun.

Bilgisayar parçalarından bahsediyorum. Laptopta bütün parçalar bütün olarak geldiğinden parçaları bilmeyenler için daha iyi.
Alakası bile yok.
Laptopun amacı taşınılabilirliktir.
Hafifliktir.
Bileşen bilmeyenler için hazır sistem var zaten.
Lütfen arkadaşın aklını karıştırmayın eğer bilginiz yoksa ki yok gözüküyor.

Geri
Yukarı