İlk kez Linux kullanacak birine Linux dağıtımı önerisi

Sisteminiz gerçekten çöp ise Linux Mint Cinnamon gayet uygundur.

İnternette gördüğüm ve sizinde genelde önerdiğiniz Linux Mint Cinnamon kuracağım kurulumu nasıl normal bir şekilde yazdırıp mı kuruluyor yoksa başka bir yöntemimi var.

İnternette gördüğüm ve sizinde genelde önerdiğiniz Linux Mint Cinnamon kuracağım kurulumu nasıl normal bir şekilde yazdırıp mı kuruluyor yoksa başka bir yöntemimi var.

USB'ye Rufus ile yazdırıp kurabilirsiniz ( Detaylı bir anlatım için YouTube'dan bakmanızı öneriyorum )

Ben usb bir flash belleği bir bilgisyardan bootladım ve yüklemek istediğim bilgisayara taktım.
İnternette videoları var istiyorsan sana bir video önerebilirim.

Bana soracak olursanız Feyyaz Durmuş ve Yusuf İpek'i önerebilirim, onlardan izleyip fikir sahibi olabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(saniye önemli değildir veya hiç bilmiyorsanız önemlidir.)

Bu iki kanalıda biliyorum feyyaz durmuştan bakarak kurulumu ve ayarları yaparım herkesin önerileri için teşekkür ederim.
Ben AX210 Wi-Fi kartı kullanıyorum driver desteği galiba yokmuş.

Elemantary Os biçilmiş kaptan bunun için, Ubuntu'da olur bence, Pardus'u hepten öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…