İlk kez Linux kullanacak birine Linux dağıtımı önerisi

İnternette gördüğüm ve sizinde genelde önerdiğiniz Linux Mint Cinnamon kuracağım kurulumu nasıl normal bir şekilde yazdırıp mı kuruluyor yoksa başka bir yöntemimi var.

İnternette gördüğüm ve sizinde genelde önerdiğiniz Linux Mint Cinnamon kuracağım kurulumu nasıl normal bir şekilde yazdırıp mı kuruluyor yoksa başka bir yöntemimi var.

Ben usb bir flash belleği bir bilgisyardan bootladım ve yüklemek istediğim bilgisayara taktım.
İnternette videoları var istiyorsan sana bir video önerebilirim.

Bana soracak olursanız Feyyaz Durmuş ve Yusuf İpek'i önerebilirim, onlardan izleyip fikir sahibi olabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
(saniye önemli değildir veya hiç bilmiyorsanız önemlidir.)

Bana soracak olursanız feyyaz durmuş ve Yusuf Ipek'i önerebilirim, onlardan izleyip fikir sahibi olabilirsiniz.
(saniye önemli değildir veya hiç bilmiyorsanız önemlidir.)

Bu iki kanalıda biliyorum feyyaz durmuştan bakarak kurulumu ve ayarları yaparım herkesin önerileri için teşekkür ederim.
Ben AX210 Wi-Fi kartı kullanıyorum driver desteği galiba yokmuş.

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarım kötü olduğu için oyun oynayamıyorum. Madem oyun oynamıyorum bari Linux deneyeyim dedim. Benim bildiğim hızlı ve hafif oluyorlar lakin hangi dağıtım hafif ve kolay onu bilmiyorum. Öneriniz varsa alabilirim.
Kullanımı kolay.
Hızlı stabil.
Elemantary Os biçilmiş kaptan bunun için, Ubuntu'da olur bence, Pardus'u hepten öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı