İlk kez masaüstü kullanıyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

Enver_PasHa

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar.

Laptoptan masaüstü PC'ye geçiş yaptım. İlk defa kasa kullanıyorum.

Kasa özellikleri;
AMD Ryzen 5 3500X 4, 1GHz 35MB.
INNO3D GTX 1660 Twin X2 6 GB.
Crucial Ballistix 8x2 3200MHz.
ASUS B450-M 3466MHz.
Pionner 512 GB 3200/2000 M.2.
FSP 550W 80+ Bronze PSU.

Masaüstü PC için önerileriniz nelerdir ne yapmalıyım nasıl kullanmalıyım?

Teşekkür ederim :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostum ben ilk aldığımda LED takmıştım her yerine görünüm açısından güzel oluyor bence (güç kaynağının içini sokup onun fan çıkısına bile takmıştım.) istersen sende takabilirsin.😀🙂
Ve hayırlı dostum güle güle kullan.

Merhaba dostum ben ilk aldığımda LED takmıştım her yerine görünüm açısından güzel oluyor bence (güç kaynağının içini sokup onun fan çıkısına bile takmıştım.) istersen sende takabilirsin.😀🙂
Güç kaynağını sökmesin problem olursa kullanıcı hatası diyorlar.

3-4 ayda temizlik yap, macunlara dikkat et, temizlik yaparken süpürge ile çekme sakın! Saç kurutma makinesi ile yapacaksan soğuk hava ile yap ve son olarak Driver'leri güncel tut yeter.

3-4 ayda temizliğini yapınız, parçaları çok kurcalamayınız, M.2 SSD'yi fazla ısındırmamaya çalışınız ve kasa modeliniz nedir?

Tavsiye için sağ olun kasa modelim darkflash aquarius.

Teşekkür ederim hocam kasada gelen fanlarda ve işlemci fanında RGB LED ile geldi bence daha fazlasına gerek yok :D.
Masaüstü de masaüstü heee. İlk olarak bilgisayarı açıp google'a, geyta 5 torrent indir yazıyoruz(!)
hocam orjinal gta5 im varda internet 300kb olunca malum 75yıl kaldı yazısıyla beraberim :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı