İlk krep denemesi

canberk3123

Hectopat
Yer
konya
Daha fazla  
Ömrümde ilk kez krep yapayım dedim ve sonuç:

DSC_0027.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle krep lavaş gibi düz ve yuvarlak olmalı çok parçalamışsın buradan 2 puanını kırdım. Sonrasında ise renklerden ve mini yanıklardan anladığım kadarıyla biraz fazla ocakta tutmuşsun ki krepin en önemli noktası ayarında pişirmektir buradan da 2 puanını daha kırıyorum. Üçüncü ve son olarak da tabak yine yuvarlık değil, dolayısıyla sunumdan da 1 puan kırdım.
Toplam puanım 5/10. Üzgünüm seni elemek zorundayız.
Çalışmayı bırakma ve azimle ilerle, seneye seni tekrar görmek isteriz. 👊👊💪💪

Öncelikle krep lavaş gibi düz ve yuvarlak olmalı çok parçalamışsın buradan 2 puanını kırdım. Sonrasında ise renklerden ve mini yanıklardan anladığım kadarıyla biraz fazla ocakta tutmuşsun ki krepin en önemli noktası ayarında pişirmektir buradan da 2 puanını daha kırıyorum. Üçüncü ve son olarak da tabak yine yuvarlık değil, dolayısıyla sunumdan da 1 puan kırdım.
Toplam puanım 5/10. Üzgünüm seni elemek zorundayız.
Masterkrep.

Öncelikle krep lavaş gibi düz ve yuvarlak olmalı çok parçalamışsın buradan 2 puanını kırdım. Sonrasında ise renklerden ve mini yanıklardan anladığım kadarıyla biraz fazla Ocak'ta tutmuşsun ki krepin en önemli noktası ayarında pişirmektir buradan da 2 puanını daha kırıyorum. Üçüncü ve son olarak da tabak yine yuvarlık değil, dolayısıyla sunumdan da 1 puan kırdım.
Toplam puanım 5/10. üzgünüm seni elemek zorundayız.

Masterchef Technopat editon :D.

Naptın ya?
Afiyet olsun, bu arada tost makinesi ile mi çektin hocam fotoğrafı?

Kokoreç gibi doğradınız sanırım? :D

Afiyet olsun, ilk denemeye göre bari sıvı kalmamış.

Geri
Yukarı