İlk Orjinal Oyunumu Aldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu arada Humble Bundle'da 6,34$ üstünde ETS2 lisansı veriyorlar, bilgine. :) Birde bir orijinal oyunu aldıktan sonra gerisini durduramıyorsun, emin ol.
Aynen, BF3 alan birisi olarak bir DLC ve BF4 aldım.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Babama 15 TL verdim. Kredi kartıyla aldım oyunu, babam diğer sitelere güvenmiyor. Hatta arkadaşına arayıp sordu Steam güvenilir mi diye. :)

Sırada CS:GO var, indirime girdiği an alacağım. :)
O zaman sana bir yol daha göstereyim. Bilinmedik sitelerden güvenli alışveriş için Google Wallet veya PayPal hesabını kullanabilirsin. Bir sorun anında geri ödeme yapıyorlar.

Aynen, BF3 alan birisi olarak bir DLC ve BF4 aldım.:)
Çünkü MP seni çekiyor, değil mi?

qe.png

@MF konuyu kapatmışsın ama ben 100 TL oyuna vermem dedim. Ucuz olanları artık alıyorum. Sistemi de kurdum ama mal gibi kaldım. Diğer parçaları alamayınca eski ekran kartı darboğaz şov yaptı. Şuan sattım, yeni bir konu açtım ama kimse bakmadı. Diğer üyeliğimde Sniper Elite V2 ve PayDay vardır.

Eki Görüntüle 33412 @MF konuyu kapatmışsın ama ben 100 TL oyuna vermem dedim. Ucuz olanları artık alıyorum. Sistemi de kurdum ama mal gibi kaldım. Diğer parçaları alamayınca eski ekran kartı darboğaz şov yaptı. Şuan sattım, yeni bir konu açtım ama kimse bakmadı. Diğer üyeliğimde Sniper Elite V2 ve PayDay vardır.
Aynı şekilde bana da cevabı verip konuyu kapatmış ancak belirteyim dediğim gibi ben 2 yıldır LOL oynuyorum. Torrent'ten indirdiğim tek oyunda COD'dur o da 2-3 yıl önce. Zaten satılan çoğu oyunu kaldıracak bir sistemim yok. Torrent kullanmam konu oyunlarla ilgili olduğu için oyunları örnek gösterdim film falanda indiriliyor biliyorum da filmi indirmenin mantığını anlayamamış bir insanım zaten. Ya cevap vermeden konuyu kapatacaksın eğer cevap veriyorsan bize de cevap yazma hakkı doğuyor. Dediğim gibi Torrent kullanmam kullansaydım bunu saklamazdım çünkü savunduğum düşünce de bu sadece parası olmayıpta bu kadar yüksek meblağlarla oyun alamadığı için insanların dışlanmasını yanlış buldum ve bunu belirttim hepsi o.

Arada bedava oyunlar oluyor Steam de. Ama onun dışında pek orijinal oyun taraftarı değilim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı