İlk oruç gününüz nasıl geçti?

Alarm felan uğraşma bence.
Tek gereken karanlık bir oda,uyku ve yatak. :D
Sahur yaptıktan sonra gözüme uyku girmiyor, hepsi bu yaz tatilinde kuzenim yüzünden, hep güneş gözükene kadar boş boş konuşur, Smart TV'den youtube izlerdik, sonra güneş gözükünce yatardık, aynısını ben de yapmaya çalışıyorum ama kuzenim yanımda değil, yoksa hiç uyumazdım.

Sahur yaptıktan sonra gözüme uyku girmiyor, hepsi bu yaz tatilinde kuzenim yüzünden, hep güneş gözükene kadar boş boş konuşur, Smart TV'den youtube izlerdik, sonra güneş gözükünce yatardık, aynısını ben de yapmaya çalışıyorum ama kuzenim yanımda değil, yoksa hiç uyumazdım.
Uykunuzun gelmesi için bir istek kazandınız. :)

Ben de uyuyamıyorum sahurdan sonra bazen sabah 8'e kadar oturuyorum daha sonra yatıyorum öğlen 3-4'de uyanıyorum mis. Uyanınca YouTube'da takılıyorum ya da CS oynayıp kanser oluyorum :D

Sahur yapamadım, çünkü saat gece 01.30'a kadar GTA V'nin inmesini bekledim, ama sabah indiğini görünce, dersler bittiği gibi GTA V oynamaya başladım, bırakalı 1-2 saat oluyor, onun haricinde Enis Cherryson izleyerek geçirdim zamanı.
Bu kadar uzun süre oyunda kalabilmenin sırrı nedir? :D
Ben 1,5 saat, taş çatlasa 2,5 saat kalabiliyorum her oyunda, ondan sonra bıktırıyor. Rekorum 3 saat ile The Witcher'da. :D

Bu kadar uzun süre oyunda kalabilmenin sırrı nedir? :D
Ben 1,5 saat, taş çatlasa 2,5 saat kalabiliyorum her oyunda, ondan sonra bıktırıyor. Rekorum 3 saat ile The Witcher'da. :D
Hile açınca çok eğleniyorum, Minigunla askeriyeye dalınca GTA V bana çok eğlenceli geliyor, bir de mod yüklesem hep GTA V oynarım herhalde, oyunların hilesini kullanınca bana çok daha eğlenceli geliyor, bir de ben "Açık Dünya" oyunlarını çok seviyorum, yani o şehirde gezeceksin mantığını çok sevdiğim için GTA oyunlarını hep uzun uzun oynarım, Just Cause 3'de de öyle, tüm şehirleri Liberate etmek çok iyi bir duygu bence, Just Cause 3'te de hep 2-3 saat kalırım, hatta herkesin 10 saat oynayıp sıkıldı JC3'ü 83 saat oynadım 45 FPS ile, bir de adam gibi bir bilgisayarım olsa herhalde her gün oynarım :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı