İlk oyunum Google Play'de yayınlandı: Pixel Platformer: Adventure

Selamlar bende bu tür ufak bir oyun yapmak istiyorum biraz yardımcı olur musunuz hangi yazılımları kullandınız ve bunları nereden öğrendiniz veya bir kaynağınız var mıdır indirip oynadım bu arada gayet başarılı olmuş bende şu sıralar C#'a sardım da basitinden anlatırsanız sevinirim.
Unity programını araştır.

Kral benimle mi alakalı bilmiyorum ama oyunda bir yerden sonra acayip derece kasma oluyor.

Selamlar bende bu tür ufak bir oyun yapmak istiyorum biraz yardımcı olur musunuz hangi yazılımları kullandınız ve bunları nereden öğrendiniz veya bir kaynağınız var mıdır indirip oynadım bu arada gayet başarılı olmuş bende şu sıralar C#'a sardım da basitinden anlatırsanız sevinirim.
Merhaba. Unity ve c# kullanarak yaptım. En büyük kaynağım unity nin kendi dökümanı ve 2 youtube kanalı; Brackeys, BlackThornProd. Hata alırsam google yetiyor.
Kral benimle mi alakalı bilmiyorum ama oyunda bir yerden sonra acayip derece kasma oluyor.
Telefonunuz eski mi? bir arkadaşın telefonu eski idi ondada kasma oldu. Sebebini bilmiyorum.
Anlaşılan optimizasyon lazım oyuna en kısa sürede halletmeye çalışacağım.

Elinize sağlık Mobile geçince deneyeceğim
Yaklaşık kaç ayda bitirdiniz?
Haziranda başlamıştım. Agustosda projeyi yanlışlıkla projeyi sildim. Ama kodlar genelde aklımda kaldıgı için tekrardan yapması zor olmadı. Her gün uğraşmadım. Yaklaşık olarak 3 ay ve hergün 3 saat diyebiliriz.

Geri
Yukarı