İlk oyunum Little Dasher! Steam'da!

Aynı hassasiyeti Erzurum'a sövülürken de gösterseydiniz keşke. Konu sahibinin oyunu ile Erzurum'u aynı kefeye koymuyorum ama o eleman da kendince bazı şeyler eklemişti ama maşallah ortalık malı gibi gelen geçen vurmaktan başka şey yapmadı.

En azından bu oyun eğlenceli denebilir, Erzurum ayrı bir fiyaskoydu. Arkadaş kendisi de bir şeyler eklemiş.

En azından bu oyun eğlenceli denebilir, Erzurum ayrı bir fiyaskoydu. Arkadaş kendisi de bir şeyler eklemiş.

Gerçekçi olalım o oyun açık dünya olduğu için beraberinde gelen buglardan ve yayıncılar, Youtuberlar "gidin uçurumdan atlayın" dese atlayacak braindead kitlenin koyun gibi aynı şeyi tekrarlamasından "fiyasko" oldu.

Düşük bütçeyle ya da bireysel yapılan projeler görünüşte fiyasko olsa bile ölümüne linçlenmemeli.

Gerçekçi olalım o oyun açık dünya olduğu için beraberinde gelen buglardan ve yayıncılar, Youtuberlar "gidin uçurumdan atlayın" dese atlayacak braindead kitlenin koyun gibi aynı şeyi tekrarlamasından "fiyasko" oldu.

Düşük bütçeyle ya da bireysel yapılan projeler görünüşte fiyasko olsa bile ölümüne linçlenmemeli.
Peki güncelleme vaatleriyle parayı alıp kaçtıktan sonra linçlenmeli mi? 😁

Peki güncelleme vaatleriyle parayı alıp kaçtıktan sonra linçlenmeli mi? 😁

O vakit tabii ki linçlemek mübahtır. "Beni ezdiler o yüzden kaçtım" bir bahane olamaz, tam tersi o hırsla elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaksın.

Arkadaşlar selam, bir süredir üzerinde çalıştığım ilk oyun projem Little Dasher!, yaklaşık 1 ay önce Steam tarafından onay aldı ve mağaza sayfası erişime açıldı. Belli bir süre cezam olduğu için paylaşımını yapamadım ama hazır şimdi indirimlerde başlamışken sizlerleyim.

Little Dasher! her ne kadar acemi bir yapım olsa da zorlayıcı pixel platform türünü seviyorsanız aşağıdaki bağlantı ile oyunun mağaza sayfasına erişebilir ve hoşunuza giderse indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Eki Görüntüle 2025545
Mağaza sayfası:
https://store.steampowered.com/app/2576550/Little_Dasher/

Bilgilendirme: Oyunun fiyatı şu an yeni gelen Steam dolar kuru güncellemesi sebebiyle ülkemizin de içinde bulunduğu MENA bölgesinde olabilecek en düşük fiyata sahiptir.

Yorumlarınızı bekliyor, sorularınızı da mümkün olduğunca cevaplıyor olacağım. Umarım, ilk projemi beğenirsiniz.
hocam 1 sent'den 40 sente yükselmis %44 indirim diyor benmi yanlış anladım?

Yeni konular

Geri
Yukarı