İlk TYT denemesinde 70 net nasıl?

enes_yldrm_1

Hectopat
Daha fazla  
İlk TYT denememin sonuçları bu şekilde. Sizce ilk denemeye göre nasıl? 11. sınfım, matematikte geometriyi yapamadım bayağı ama onu halledirsem toparlanır gibi düşünüyorum.

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-17_223424425.png
    resim_2022-05-17_223424425.png
    5,9 KB · Görüntüleme: 1.681
Son düzenleme:
Soruların zorluk derecesine bağlı. Tam anlamıyla gerçek TYT'ye yakın bir soru kalitesi varsa aşırı iyi. Ama öyle çıtır çerez bir TYT ise orta.

Soruların zorluk derecesine bağlı. Tam anlamıyla gerçek TYT'ye yakın bir soru kalitesi varsa aşırı iyi. Ama öyle çıtır çerez bir TYT ise orta.
Tekirdağ Belediyesi hazırlamış soruları ve bana göre (ve arkadaşlarıma göre) gerçek TYT'ye yakın.
Hangi yayın?
Orta ve üstü seviyeyse çok iyi, kolaysa pek bir şey demeye gerek yok. Genel net ortalamasına, hocalarınızın görüşüne dikkat edin.

Eğer MEB'in dağıttığı TYT sınavı gibi ise o matematiğin çok kötü, geliştirmen gerek. Feni de biraz arttırsan iyi olur.

Eğer MEB'in dağıttığı TYT sınavı gibi ise o matematiğin çok kötü, geliştirmen gerek. Feni de biraz arttırsan iyi olur.
Şimdi soruları buraya atsam telif hakkı filan olur mu bilmiyorum ama o ücretsiz dağıtılan meb kitabından çok daha zordu geçen girdiğim deneme sınavı.
İnternette bir tane soruyu bulabildim birisi kunduza atmış. (Ben atmadım kunduza şimdi sıkıntı filan olmasın.)

1652993933235.png

linki: Yeniden Yönlendirme Bildirimi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı