İlk uyarımı kutluyorum

Ultra gereksiz mesaj atan arkadaş bunu görseydi çok üzülürdü.
Başkasının yanlış mesajını daha önce hiç alıntılamadım. :(

Lütfen biri cümlesinde yazım hatası yapsın hem ben hem o kişi uyarı alsın. 😉

(Ultra gereksiz ve boş mesaj uyarısını alan benim.)

Yazım yanlışı olan mesajı alıntıladığınızda hata çoğalıyor.

Bir şey merak ediyorum yazım yanlışı yapan moderatör olunca birbirinize ceza veriyor musunuz? Geçenlerde görmüştüm bir tane ama alıntı yapmadım kendisi düzeltir diye. 😄

Bir şey merak ediyorum yazım yanlışı yapan moderatör olunca birbirinize ceza veriyor musunuz? Geçenlerde görmüştüm bir tane ama alıntı yapmadım kendisi düzeltir diye. 😄
Editörün blog yazılarında arada buluyorum, forum ne ki? Ceza falan da genellikle moderatörün ikili ve ailevi ilişkilerinde ne kadar sorun varsa buraya da o kadar çok şeklinde yansıyor.

Eğer harf hatasından bahsediyorsanız, herkes için geçerli, sadece düzenliyoruz. Yazım yanlışlarında ise gören düzenler :D Raporlayabilirsiniz.

Ben de uyarı almak istiyorum. 🤔 😥
Yönetimin kafası değişik çalışıyor. Ceza isteyince atmıyorlar, istemeyince yağdırıyorlar. Hatta bir konuda üst üste ceza almışlığım var. Yazım hataları yüzünden. Ama moderatör aynı anda attığı için hepsi aynı zamanda bitmişti.

Geri
Yukarı