İlk web sitemi yaptım

JavaSaur

Hectopat
Yer
Türkiye, İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamunaleyküm :D
Uzun zamandır amacım yoktu, tembel bir patates gibiydim. Anlık hobi ve 3-5 günlük HTML bilgilerimle bu siteyi yaptım. (oraya ne yazdığımı ve ne resmi koyduğumu bile unuttum, kesin aşırı saçma bir şeyler var orada). Şu an kendimi 2024'te ilk yerli teknesini yapmış Orta Afrika ülkesi gibi hissediyorum. Bu konuyu heyecandan açtım.Ne olduğunu anlamadığım ilk sitem

Uzun zamandır amacım yoktu, tembel bir patates gibiydim. Anlık hobi ve 3-5 günlük HTML bilgilerimle bu siteyi yaptım. (oraya ne yazdığımı ve ne resmi koyduğumu bile unuttum, kesin aşırı saçma bir şeyler var orada). Şu an kendimi 2024'te ilk yerli teknesini yapmış Orta Afrika ülkesi gibi hissediyorum. Bu konuyu heyecandan açtım.Ne olduğunu anlamadığım ilk sitem
Benim tepki:💀💀

Uzun zamandır amacım yoktu, tembel bir patates gibiydim. Anlık hobi ve 3-5 günlük HTML bilgilerimle bu siteyi yaptım. (oraya ne yazdığımı ve ne resmi koyduğumu bile unuttum, kesin aşırı saçma bir şeyler var orada). Şu an kendimi 2024'te ilk yerli teknesini yapmış orta Afrika ülkesi gibi hissediyorum. Bu konuyu heyecandan açtım.Ne olduğunu anlamadığım ilk sitem

Hocam ilk önce CSS'i bir öğrenmeniz lazım CSS kısmı basit ama JavaScript zorlar ama sen en iyisi vazgeçme öğrenmeye devam et.

Geri
Yukarı