İlk yarı: Karagümrük 1 - Fenerbahçe 1

Galatasaray ne diyicen 6-0 mı?

Bunu diyorum senin için bir sıkıntı yoksa. UEFA kupası diye cevap vereceğini bile bile söylüyorum bunu.

1640202279358.png

1640202287488.png

1640202364008.png

Dün 9 kişi kalmış bir rakibe karşı ne kadar aptalca oynanabilir sorusunun cevabı gibi bir maç oynandı. 60 dakika 9 kişi oynayan takıma karşı sürekli çizgiye bile inmeden açılan ortalar gördük. Geçici olarak teknik direktör olarak sahaya çıkan insan bu kadar mı vasıfsız, bu kadar mı futbolun gerçeklerinden uzak, bu kadar mı kör olur. Şaka gibiydi gerçekten 60 dakika cepheden orta açtılar, neredeyse 0 gol pozisyonu.

Bence Fenerbahçe'nin iptal edilen golü goldü. Yine de bu Fenerbahçe'nin kötü yönetildiği gerçeğini değiştirmeyecekti.

Dün 9 kişi kalmış bir rakibe karşı ne kadar aptalca oynanabilir sorusunun cevabı gibi bir maç oynandı. 60 dakika 9 kişi oynayan takıma karşı sürekli çizgiye bile inmeden açılan ortalar gördük. Geçici olarak teknik direktör olarak sahaya çıkan insan bu kadar mı vasıfsız, bu kadar mı futbolun gerçeklerinden uzak, bu kadar mı kör olur. Şaka gibiydi gerçekten 60 dakika cepheden orta açtılar, neredeyse 0 gol pozisyonu.

Bence Fenerbahçe'nin iptal edilen golü Gold'ü. Yine de bu Fenerbahçe'nin kötü yönetildiği gerçeğini değiştirmeyecekti.

Zaten Serdar Dursun'un iptal edilen golü evet bence de gol ama daha önemli işler var 9 kişi rakibine karşı 1,2 pozisyon dışında pozisyon üretemiyorsan şu golümüzü vermedi diye bahane üretemezsin.

Galatasaray'ın Avrupa maçlarıni cikarsana bir bak bakalim Avrupa'da hangisi iyi.

Ben burada hangi takım başarılı diye bir şey yapmadım ki. Ben Fenerbahçe'nin tek başarısı 6-0 dediğin için bunu paylaştım. Yoksa ben Galatasaray Avrupa'da hiçbir başarısı yok Fenerbahçe Avrupa'da daha iyi falan demiyorum.

Geri
Yukarı