İlk yarı: Karagümrük 1 - Fenerbahçe 1

Bu arada penaltı ve kırmızı kart pozisyonuna hakemin yanlış karar verdiğini düşünen olursa onla futbol tartışmam. Ayrıca bu maçı bence kazanırız 9 kişi kalmışlar kazanamazlarsa zaten futbol oynamasınlar :).
Bu arada penaltı ve kırmızı kart pozisyonuna hakemin yanlış karar verdiğini düşünen olursa onla futbol tartışmam. Ayrıca bu maçı bence kazanırız 9 kişi kalmışlar kazanamazlarsa zaten futbol oynamasınlar :).

Takımdaki ruhsuzlar futbol oynamasın.

Son düzenleme:
Vivianoyu tebrik etmek lazım.

Abi adam üstüne gelen topları tuttu yaptığı ekstra bir şey yok 9 kişi 55 dakika boyunca rakibine 1 gol bile atamıyosan bunu Viviano iyi oynadı yok hakem gol vermedi diye bahane kurulmaz. 2, 3 tane pozisyonumuz dışında başka bir şey yok ve adamlar 9 kişiler. Buna rağmen yenemiyorsak gerçekten büyük sıkıntı vardı. Sürekli söylüyordum Vitor'u göndermeyin diye Vitor Antep maçında oynattığı futbolu görmüştük. Gerçekten yazık oluyor. Ali Koç herşeyin teknik direktör değişikliğiyle olacağını zannediyor. Bir teknik direktör ile başladıysan o teknik direktör ile lig boyu devam ediceksin. Her sene teknik direktör değiştiriyorsun birşey olduğu yok teknik direktör değiştirmeden oynatsa belki farklı olcak ama Ali Koç'ta bunu anlayamıyo. Sanıyo ki teknik direktör değişikliğiyle herşey çözülecek.

Tebrikler Karagümrük. Oyuncuları eksik olmazsa Fenerbahçe'yi yeneceklerdi. Kaleci izlerken Uğurcan sandım maşallah. Fenerbahçe oyunu kötüydü, ikinci yarı yorgun ve eksik Karagümrük olmasına rağmen savunmayı iyi yaptı.

Trabzonspor'un İstanbul takımlarına fark attığı puan.
FB: 16 puan fark.
BJK: 20 puan fark.
GS: 21 puan fark.

Abi adam üstüne gelen topları tuttu yaptığı ekstra bir şey yok 9 kişi 55 dakika boyunca rakibine 1 gol bile atamıyosan bunu viviano iyi oynadı yok hakem gol vermedi diye bahane kurulmaz. 2, 3 tane pozisyonumuz dışında başka bir şey yok ve adamlar 9 kişiler. Buna rağmen yenemiyorsak gerçekten büyük sıkıntı vardı. Sürekli söylüyordum Vitor'u göndermeyin diye vitor antep maçında oynattığı futbolu görmüştük. Gerçekten yazık oluyor. Ali koç her şeyin teknik direktör değişikliğiyle olacağını zannediyor. Bir teknik direktör ile başladıysan o teknik direktör ile lig boyu devam edeceksin. Her sene teknik direktör değiştiriyorsun bir şey olduğu yok teknik direktör değiştirmeden oynatsa belki farklı olacak ama Ali koç'ta bunu anlayamıyor. Sanıyor ki teknik direktör değişikliğiyle her şey çözülecek.

Zaten buna bir bahane kurulamaz 9 kişilik takımı yenmemiz lazımdı. Ali koçunda artık son zamanları olduğunu düşünüyorum zaten istenmediğim anda giderim dedi bu senede şampiyonluk giderse istifa sesleri iyice yükselecektir.

Geri
Yukarı