Illustrator'daki resmi Photoshop'a aktarınca pikselleşiyor

Chowsterr

Centipat
Daha fazla  
Tarihsel videolar hazırlamak istiyorum ve bunun için önce bir Dünya haritası lazım. Fakat internetteki bütün Dünya haritalarını yakınlaştırınca resimdeki gibi pikselleşiyor

1627589947228.png

Bu yüzden Illustrator'dan kendi haritamı çizdim.

1627589971643.png

Fakat bunu Photoshop'a aktarmam gerekiyordu ve akıllı nesne olarak açtım ama Photoshop'ta da resim pikselleşiyor.

1627589978802.png

Illustrator'daki görüntüyü olduğu gibi Photoshop'a aktarmanın bir yolu var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Illustrator Vector tabanlı, Photoshop ise Raster tabanlı çalışır. Illustrator'den export alırken çözünürlüğü 8000x8000 vb. gibi yüksek bir değerde alırsanız pixelleşme minimum düzeyde olur. Raster tabanlı grafikler ne kadar yüksek çözünürlükte olursa olsun Vector tabanlılar kadar keskin olamaz. Çalışma mantığını araştırdığınızda demek istediğimi daha iyi anlarsınız.

Illustrator Vector tabanlı, Photoshop ise Raster tabanlı çalışır. Illustrator'den export alırken çözünürlüğü 8000x8000 vb. gibi yüksek bir değerde alırsanız pixelleşme minimum düzeyde olur. Raster tabanlı grafikler ne kadar yüksek çözünürlükte olursa olsun Vector tabanlılar kadar keskin olamaz. Çalışma mantığını araştırdığınızda demek istediğimi daha iyi anlarsınız.
Anladım, başka çözüm yolları arayacağız o zaman. Cevap için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı