Ücretli Ilüstrasyon, Resim ve Anime resmi hizmeti

Caspianlake

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bakü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F - Asus Dual Mini RTX 3060 Ti - 2x8GB Kingston Fury Beast 3200mhz - Samsung 980 1TB - Corsair HX750 80+ Platinum - MSI H610M-B - Corsair 4000D - ID SE 214 XT - Dell S2721DGFA.
Yapay Zeka ile İlüstrasyon, Resim ve Anime çizim hizmeti.
iletişim: Corruptlake#8824

Merhaba! Bugün sizlere uzun süredir üzerinde çalıştığım bir hizmeti sunmak istiyorum. Bildiğiniz gibi her gün gelişen yapay zeka teknolojileri, artık resim de çizebiliyor.
İstediğiniz türde illüstrasyon, masaüstü/telefon arka planı veya herhangi türde istediğiniz bir resmi sizlere uygun fiyatlara sunuyorum.

Örnekler

two.png

four.png

1672234610486.png

Türler buradakilerle sınırlı değildir.

Sabit Fiyatlandırma:
Hizmetimin fiyatı, resmin türüne/yapım süresine bakmayarak, sadece çözünürlükle değişir ve sabittir.
Normalde hizmetimin fiyatı 5 dolardan 30 dolara kadar çıkmaktadır. Ancak ülkemizdeki durumu kendim doğrudan bildiğim için, Türkiye ve Azerbaycan'a özel, yerel fiyatlandırma yapıyorum.

FHD/1920*1080 resimler:
9 TL

QHD/2560*1440 resimler: 19 TL

UHD/3840*2160 resimler: 49 TL

Hizmet hakkında bilgilendirme:
  • Resimler Discord (Corruptlake#8824) aracılığı ile sipariş edilir.
  • İstediğiniz resmi olabildiğince iyi bir şekilde anlatın. Referans gösterebilirsiniz.
  • Resim yapım aşamasında size ön izlenimler gönderilir, memnun olana kadar revizyon edebilme hakkına sahipsinizdir. Ön izlenimler tam çözünürlükte değildir ve watermark/filigran içerir.
  • Son resimde karar kılındıktan sonra, anlaşacağımız şekilde ödeme yapılır.
  • Ödeme yapıldıktan sonra, size tam çözünürlükte, filigransız/watermarksız resim, istediğiniz formatta, Discord veya E-Mail aracılığı ile teslim edilir.
  • Resim teslim edildikten sonra, tüm hakları size aittir(ödeme öncesinden aksi belirtilmedikçe).

Soru/Cevap:

Soru: Diğer Yapay Zeka sanatçılarından farkınız nedir?

- Diğer yapay zeka sanatçılarının büyük birçoğunluğu hazır web siteleri veya hizmetleri kullanır. Bunların çoğu da, üretilen resimlerinin haklarını ve kopyasını kendinde tutar ve istediği şekilde kullanır. Bizim farkımız ise, ürettiğimiz resimlerin hakları tamamen bize aittir ve teslim aldığınızda hepsi size verilir.
- Bir diğer farkımız ise, çok daha geniş bir tarz ve çeşit yelpazesine sahip olmamızdır. Tecrübemiz ve kapsamlı araçlarımız ile birlikte istediğiniz resmi size sunmaya çalışırız.

Soru: Kullandığınız yazılımların ticari izni var mıdır?
- Kullandığımız yazılım ve araçların hepsine ticari lisansımız mevcuttur. Hiçbir korsan yazılım veya lisanssız yazılım kullanmamaya özen gösteriyoruz.

Diğer sorularınız için bizimle Discord'dan iletişime geçebilirsiniz.

İletişim:

Discord: Corruptlake#8824

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı