Çözüldü iMac Fusiondrive vs SSD

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
SSD'li olan modeli al kardeşim eğer ki yetmezse Thunderbolt ya da USB çıkışlı bir tane harici depolama alırsın takıp kullanırsın. Zaten harici diskler 200 TL civarından başlıyor fiyatları binlik rakamlara kadar geliyor. (depolama boyutu ve markaya göre değişebilir.)

Adobenin yazılımları autodesk in yazılımları ve sketchup ve lumion
En çok autodesk in revit ve lumion

3d modelleme ve render alma yani
Senden çok daha fazlasını kullanıyorum, müzisyenim. Sadece plugin ve müzik kütüphanelerim 350GB civarı. Ortalama olarakta 400-450 GB kullanımım var. Ve EVO 850 500GB kullanıyorum, daha tamamen doldurup yer sorunu yaşayabilmiş değilim. O yüzden benden daha fazlasını kullanmayacağını göz önünde bulundurduğum için SSD seçimi yapmanı istedim. Çünkü her ne olursa olsun depolamayı çözmek kolay fakat iş hıza geldiğinde çözümü bu kadar kolay olmayabiliyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı