İmam Hatipte okumak CV'de sıkıntı çıkarır mı?

Makaleler
2
Yer
La Mancha, İspanya
Arkadaşlar 11. Sınıfım. 9, 10. sınıfı nitelikli Anadolu lisesinde okudum 6. Taşındık şimdi ve burada kontenjan yok Anadolu lisesinde. Ben de açılana kadar Anadolu İmam Hatip Fen Sosyal Bilimler Lisesinfe okumak zorundayım. Acaba imam hatip adı olması ileride iş bulurken falan sıkıntı olur mu? Ön yargı vb. (bilgisayar mühendisi olmak istiyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 11. Sınıfım. 9, 10. sınıfı nitelikli Anadolu lisesinde okudum 6. Taşındık şimdi ve burada kontenjan yok Anadolu lisesinde. Ben de açılana kadar Anadolu İmam Hatip Fen Sosyal Bilimler Lisesinfe okumak zorundayım. Acaba imam hatip adı olması ileride iş bulurken falan sıkıntı olur mu? Ön yargı vb. (bilgisayar mühendisi olmak istiyorum.)
İşverenine göre değişir.

Arkadaşlar 11. sınıfım. 9, 10. sınıfı nitelikli Anadolu lisesinde okudum 6. taşındık şimdi ve burada kontenjan yok Anadolu lisesinde. Ben de açılana kadar Anadolu imam hatip fen sosyal bilimler lisesinfe okumak zorundayım. Acaba imam hatip adı olması ileride iş bulurken falan sıkıntı olur mu? Ön yargı vb. (bilgisayar mühendisi olmak istiyorum.)

Bu ön yargı halk arasında tamamen gereksiz kabul edilen tamamen siyasilerin halkı kışkırtması sonucu ortaya çıkan bir durumdur.

Yoksa bn patron olsam nerede okuduğundan bana ne işimi ne kadar yapıyorsun o önemli benim için.

Bilgisayar mühendisliği için fen lisesi öneririm.

Standart bir CV’de lise olmaz. Siz söylemezseniz ya da işveren sormazsa zaten bilmezler. Bilirlerse de düşünceleri işverene göre değişir, bu işin bir kuralı yok. Bana kalsa sıkıntı çıkarmamalı ama endişenizi anlıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı