IMEI atılmış Redmi K20 Pro güncelleme

rocinante

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Elimde Redmi K20 Pro veya diğer adıyla mi 9T Pro var. Aldığım kişi IMEI artırmış. Bana güncelleme falan yapma IMEI patlar dedi. İnternete gördüğüm kadarıyla böyle bir şey olmuyormuş ama sorun çıkar mı? IMEI gider mi? Şu an MIUI 11.1 Avrupa beta sürümü yüklü. Güncellesem sorun olur mu?
Screenshot_2020-07-11-22-15-27-125_com.android.settings.jpg
Bu da gelen güncelleme belki dahası da vardır.

Screenshot_2020-07-11-22-32-06-492_pl.zdunex25.updater.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam guncelleme ile IMEI kaybolmaz. Ayarlardan fabrika ayarlarina sifirlama yapmadiginiz surece hicbir sorun olmaz
Fabrika ayarlarına döndürünce de gitmez. Arkadaşın telefonunda custom rom yüklü, şu an telefonu sıfırlasa yine mevcut rom'dan devam edecektir. Stock rom'a dönse bile gitmez diye biliyorum.

Fabrika ayarlarına döndürünce de gitmez. Arkadaşın telefonunda custom rom yüklü, şu an telefonu sıfırlasa yine mevcut rom'dan devam edecektir. Stock rom'a dönse bile gitmez diye biliyorum.
Güncellemek için butona bastığımda "Tüm sunucular şu anda çevrimdışı lütfen daha sonra deneyin" yazıyor. Güncelleme yapamıyorum neden olabilir?

Güncellemek için butona bastığımda "Tüm sunucular şu anda çevrimdışı lütfen daha sonra deneyin" yazıyor. Güncelleme yapamıyorum neden olabilir?
EU rom kullanırken hiç OTA güncellemesi yapmamıştım ve haliyle bu sorunla karşılaşmamıştım.

K20 Pro için stabil MIUI 12 yayınlanmış. Şuradan .zip olarak indirip telefona atarak TWRP üzerinden kurabilirsin.

Geri
Yukarı