IMEI atılmış cihaza güncelleme nasıl yapılır?

AnotherJourney

Kilopat
Cihazım Redmi Note 9 Pro IMEI atılmış. Cihaza güncelleme geliyor ama yaptığım da cihaz sıfırlanıyor ve güncelleme olmuyor. Daha önce yazılımı indirip TWRP üzerinden yüklemeyi denedim hiçbir şey olmadı dosyalar silinmedi, guncelleme de olmadı. Nasıl güncelleyebilirim?

IMEI geçici atılır daha sonra kalıcı düzeltilir. Gidip yaptırmamışsın aldığın yere. Geçen hafta telefoncuya attırdım 8 gün ile en geç 8 ay arasında gel kalıcı halledeyim dedi. Eğer telefoncuya gitmeden güncelleme yaparsam telefon yazılımı çöke bilirmiş. O yüzden telefonu güncelleme olmuyormuş. Geçici atıyor, bir telefonu ekleyecek daha sonra.

IMEI geçici atılır daha sonra kalıcı düzeltilir. Gidip yaptırmamışsın aldığın yere. Geçen hafta telefoncuya attırdım 8 gün ile en geç 8 ay arasında gel kalıcı halledeyim dedi. Eğer telefoncuya gitmeden güncelleme yaparsam telefon yazılımı çöke bilirmiş. O yüzden telefonu güncelleme olmuyormuş. Geçici atıyor, bir telefonu ekleyecek daha sonra.
Yok hallledildi IMEI kalıcı oldu güncellemeyi soruyorum.
Sorun yoksa güncellemeye uğraşmayın.
Hocam optimizasyon için birazda tik gibi bir şey sinir bozuyor olmazsa.

Hocam benimde aynı şekilde, Note 8 kullanıyorum. Kararlı global sürümü bendede sorunluydu custom rom kullanıyorum ve tüm güncellemeleri alıyorum hiçbir sıkıntısı yok gayet akıcı şu an.

Yani custom rom kurup guncellemem mi lazım?
Hayır, resmi sürümdede güncelleme yapıp kullanabilirsiniz ama ben custom romun daha stabil ve optimizasyon konusunda iyi olduğunu ifade ettim hocam. Bu arada resmi güncelleme yaparsanız kesinlikle imei yedeğinizi almayı unutmayın.

Hocam kusura bakma ben sorununu suan tekrar okuyunca anladım. Sanırım custom rom sizin sorununuzu çözer. Resmi yolla olmuyorsa.

IMEI gider mi nasıl yedek alacağım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video size yardımcı olacaktır.

IMEI gitme durumu oluyor evet hocam ama tabii ki yedekle birlikle çözülebilir.

Selamünaleyküm arkadaşlar bir hafta önce 2. el cihaz aldım ve bugün bana 90 günlük kullanım hakkı olduğunu söylediler kayıt işlemi yaptiracaktim ama giriş çıkış belgesi ne bende var ne de aldığım kişide. Ne yapmalıyım?
Merhaba bende 1 hafta önce 2.el cihaz aldım IMEI kaydı olmadığı ve 90 günlük kullanım hakkı olduğu hakkında mesaj geldi kayıt yaptırmak istedim fakat benden giriş çıkış belgesi istendiğini fark ettim cihazı aldığım kişiyle irtibat kurdum fakat belgelerin kayıp olduğunu belirtti bu durumda ne yapmalıyım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı