IMEI kaydettirme işlemi

lkm13_688

Hectopat
Makaleler
1
Geçtiğimiz gün bir tanıdığımız Amerika'dan iPhone telefon getirdi benim için. Ancak biliyorsunuz ki 8 ay sonra bir pasaporta kaydetmek zorundayız. Aklıma şöyle bir şey takıldı ben bu telefonu 3 gün önce Vodafone SIM kartımı takarak aktif ettim ve kullandım. Bu 8 ay içinde yurt dışına çıkış yaparsam telefonu bu yurt dışı çıkışı üzerinden kayıt edebilir miyim?

Geçtiğimiz gün bir tanıdığımız Amerika'dan iPhone telefon getirdi benim için. Ancak biliyorsunuz ki 8 ay sonra bir pasaporta kaydetmek zorundayız. Aklıma şöyle bir şey takıldı ben bu telefonu 3 gün önce Vodafone SIM kartımı takarak aktif ettim ve kullandım. Bu 8 ay içinde yurt dışına çıkış yaparsam telefonu bu yurt dışı çıkışı üzerinden kayıt edebilir miyim?
Evet.

Cevabın için teşekkür ederim. Eğer böyle bir şey mümkünse kayıt edeceğim zaman telefonun gerçek giriş tarihini mi yazacağım yoksa benim ülkeye geri girdiğim tarihi mi?

Senin ki pasaport kaydı olacak zaten sana oradan belge alıyorsun galiba havalimanından e-Devlet'ten kendin de yapabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı