IMEI kaydı nasıl yapılır?

piwi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Telefona IMEI kaydı annemin üzerine yapacağım. E-devlet üzerinden giriş yapıyorum, kaydedilecek IMEI'yi yazıyorum.

Ödeme bölümüne geliyorum bankamın sayfası açılıyor, bilgileri giriyorum fakat "işleminize devam edilemiyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz hatası" alıyorum.

Ödemeyi yapamamamın sebebi nedir? Bugün cumartesi olması yüzünden midir acaba? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
E-devlet üzerinden yapabiliyorsun. Kayıt ücretini de internetten yatırabiliyorsun. Önce parayı yatıracaksın sonra sana ait bir pasaport ile kayıt yaptıracaksın.

Telefona IMEI kaydı annemin üzerine yapacağım. E-devlet üzerinden giriş yapıyorum, kaydedilecek IMEI'yi yazıyorum.

Ödeme bölümüne geliyorum bankamın sayfası açılıyor, bilgileri giriyorum fakat "işleminize devam edilemiyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz hatası" alıyorum.

Ödemeyi yapamamamın sebebi nedir? Bugün cumartesi olması yüzünden midir acaba? Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
Hocam hat annenizin üzerine mi? En son böyle bir kanun çıktı hat sahibi ile pasaport sahibi aynı olmalı diye buna dikkat edin. Kimin pasaportuna kaydettirirseniz o kişinin üzerine hatla kullanmanız lazım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı