IMEI kaydından sonra hat eşleştirme

titannejdet

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Telefonu ocak ayının sonunda aldık İngiltere'den. Bana teyzem getirdiği hattımı onun üzerine geçirmiştik. Telefonumun IMEI kaydını şimdi yaptırdım. Hat eşleştirme yapmam gerekiyor mu? Eğer gerekiyorsa hat eşleştirme bölümüne girdiğimde "aynı bilgiler ile kayıt mevcuttur." hatası alıyorum.

Benim de 2 hattım var sadece kullanmadığım hattım gözüküyor eşleştirme bölümünde. Hat eşleştire bastığımda seninle aynı hatayı alıyorum btk çalmıyor bile

Normalde babamın üzerineydi ödemeyi yapmamıştım. Sabah önce ödemeyi yaptım sonra Turkcell'e gidip hattı üstüme devraldım herhangi bir sorun yok şu an 2026 ya kadar telefon kayıt edemezsiniz diyor ancak çıkan numara benim kullanmadığım hattım. e-Devlet numara sorgulamada bugün üzerime aldığım hat gözüküyor ancak hat eşleştirde gözükmüyor. Benim bildiğim kişi üzerine olan tüm hatlarda 3 yıl o telefon kullanılıyor. Sıkıntı varsa sistemseldir diye düşünüyorum. Yoğunluk geçtikten sonra BTK'ya ulaşmaya çalışacağım.

Benim de aynı durum hocam. IMEI numara eşleştirme bölümünde de kayıtlı IMEI bulunamıyor diyor. Muhtemelen yoğunluktan sistemler düzgün çalışmıyor. Bir de bir videoda şuna denk geldim. IMEI başvurunuz alındıktan sonra gece onaylanıyor diyor. Muhtemelen birkaç gün sonra sorun kalmaz gibi geldi bana.

Selamlar,
Aynı durum bende de mevcut. Konu hakkında bir gelişme olursa paylaşırsanız çok sevinirim.

Merhaba bende sizin gibi bütün işlemleri hallettim. Ancak numara eşleştirme işlemini elimde olmayan sebeplerden dolayı şu anda değil, daha sonra yapabileceğim. Bu bir sıkıntı olur mu?

Merhaba arkadaşlar.

Telefonu ocak ayının sonunda aldık İngiltere'den. Bana teyzem getirdiği hattımı onun üzerine geçirmiştik. Telefonumun IMEI kaydını şimdi yaptırdım. Hat eşleştirme yapmam gerekiyor mu? Eğer gerekiyorsa hat eşleştirme bölümüne girdiğimde "aynı bilgiler ile kayıt mevcuttur." hatası alıyorum.

Aynı hatayı ben de alıyorum ve eşleşen hat numaraları bölümünde hiçbir şey yazmıyor :/

Merhaba bende sizin gibi bütün işlemleri hallettim. Ancak numara eşleştirme işlemini elimde olmayan sebeplerden dolayı şu anda değil, daha sonra yapabileceğim. Bu bir sıkıntı olur mu?

Hocam tıpatıp aynı durumdayım bende net bir bilgi alırsan buraya yazar mısın bana kayıt tamam olduğu icin sonra da yapılsa olur gibi geliyor.

Bende de ayni durum var. Bugun yeni hat aldim ve e-devlette numarami falan da guncelledim. Ama eslesen hatlar kisminda gorunmuyor ve hast esle deyince de “Ayni bilgiler ile kayit mevcuttur” uyarisi geliyor. (Harci yeni hat almadan once yatirmistim ama bir alakasi var midir bilmiyorum)
Ben de BTK ile iletisime gececegim haftaya.
Konu ile ilgili gelisme olursa yazar misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı