IMEI kayıt ettirirken telefon numarası şart mı?

mustafailker07

Femtopat
Daha fazla  
Başkasının pasaportu üzerine IMEI kaydı yapacağım. Ama o kişi başka ilde. e-Devlet'ten kaydı tamamladıktan sonra numaramı o kişinin üzerinde aldırsam telefonu kullanabilir miyim?

Cihazda sadece kayıt yapılan kişinin telefon hatları çalışacak ona göre ayarlayın kendinizi.

Telefon numaranı o kişinin üstüne geçirmen yeterli.
Cihazda sadece kayıt yapılan kişinin telefon hatları çalışacak ona göre ayarlayın kendinizi.
teşekkürler, kaydı yaptım, harcı yatırdım, ama sonuç sayfasında teknik aksaklık verdi, şimdi giriş yaptığımda bu pasaport üzerine imei kaydı yapılmıştır diyor. Ama başvuruyu devam ettiremiyorum.

teşekkürler, kaydı yaptım, harcı yatırdım, ama sonuç sayfasında teknik aksaklık verdi, şimdi giriş yaptığımda bu pasaport üzerine imei kaydı yapılmıştır diyor. Ama başvuruyu devam ettiremiyorum.
Sonuç adımında bende de hata verdi. Ama IMEI sorgulayınca cihaz kayıtlı görünüyor. Kontrol et bence.

Bende de görünüyor, ama başkasının adına kayıt yaptım buna rağmen benim hattım çalışıyor halen, acaba eşleştirme mi uzun sürüyor

Telefon numaranı o kişinin üstüne geçirmen yeterli.
Numara eşleştirmeyi yarın yapsam sorun olur mu acaba ? :(

Son düzenleme:
Bende de görünüyor, ama başkasının adına kayıt yaptım buna rağmen benim hattım çalışıyor halen, acaba eşleştirme mi uzun sürüyor

Numara eşleştirmeyi yarın yapsam sorun olur mu acaba ? :(

Sıkıntı olmaz burada önemli olan cihazın kayıt edilmesi.

İlk fotoda kağıt gerçekleşti görünüyor ama hat eşleştirme yapınca IMEI bilgisi bulunamadı uyarısı veriyor

Dosya Ekleri

• 15BF7037-7965-411A-9273-018C1F0FEFB9.jpeg
    15BF7037-7965-411A-9273-018C1F0FEFB9.jpeg
    836,4 KB · Görüntüleme: 90
  • 6826C871-EB27-4F93-94D8-9656CD41CE2C.jpeg
    6826C871-EB27-4F93-94D8-9656CD41CE2C.jpeg
    236,4 KB · Görüntüleme: 63
Bende de görünüyor, ama başkasının adına kayıt yaptım buna rağmen benim hattım çalışıyor halen, acaba eşleştirme mi uzun sürüyor.

Numara eşleştirmeyi yarın yapsam sorun olur mu acaba? :(

Numra eşleştirme yapamana gerek yok kayıt ettrirdiğin kişinin üzerine olan tüm SIM kartlar çalışır.

İlk fotoda kağıt gerçekleşti görünüyor ama hat eşleştirme yapınca IMEI bilgisi bulunamadı uyarısı veriyor
Şöyle hat eşleştirme diye bir şey yok. Pasaport sahibinin üzerine olan hatlarda kullanılabiliyor. O hat eşleştirme yeri imei çalındığı zaman numaraya eşleştirip kullanıyorsun ya. O kısımdan yapılıyor eşleştirme.

Benimde cihazım kayıtlı. Sabah bi uyandım servis yok diyor. 15 inde maaş yatınca kaydederim diyordum. Sabah nöbette gördüm haberi 7:30 gibi 8 de kayıt işini hallettim. Dün sıkıntı yoktu. Gecede sıkıntı yoktu. 1 gibi uyandığımda servis yok yazıyordu. Hala da gelmedi.

Dosya Ekleri

• IMG_9358.jpeg
    IMG_9358.jpeg
    48,7 KB · Görüntüleme: 46

Yeni konular

Geri
Yukarı