IMEI kayıtsız Huawei P30 PRO alınır mı?

Mert Noktasız

Centipat
Merhaba dostlar. Yurt dışı kayıtlı Huawei P30 PRO 128 GB bir telefonla 2800 TL'ye anlaştık. Telefonun birinci SIM kartı kayıt süresi bitmiş ikinci SIM kartın bitmesine 5 ay var diyor arkadaş. Sizce bu telefonu alınır mı? Duyduğuma göre bu telefona IMEI kayıt edilmiyormuş. Telefonu şu şekilde kullanmayı düşünüyorum: Bir başka telefondan Wi-Fi'ye bağlarım. WhatsApp ve benzeri uygulamaları bir güzel kullanırım zaten telefonun işlemcisi kamerası vb. durumları gayet iyi. Bir de 10 aydır kullanıldığını söylüyor arkadaş. Sizce alınır mı ilerde bir sorun oluşturur mu? Lütfen yardımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kayıt edilmese dahi almamı önerir misiniz? Çok arada kaldım açıkcası
Dostlar şu telefon da çıktı karşıma. Adam iphone x 256 gb yurtdışı telefona 3000 diyor süresi dolmuş bu arada alınır mı sizce. Bu iki telefon arasından hangisi alınır
Dostlar şu telefon da çıktı karşıma. Adam iphone x 256 gb yurtdışı telefona 3000 diyor süresi dolmuş bu arada alınır mı sizce. Bu iki telefon arasından hangisi alınır

Son düzenleme:
Kayıt edilmese dahi almamı önerir misiniz? Çok arada kaldım açıkcası
Merhaba dostlar. Yurt dışı kayıtlı Huawei P30 PRO 128 GB bir telefonla 2800 TL'ye anlaştık. Telefonun birinci SIM kartı kayıt süresi bitmiş ikinci SIM kartın bitmesine 5 ay var diyor arkadaş. Sizce bu telefonu alınır mı? Duyduğuma göre bu telefona IMEI kayıt edilmiyormuş. Telefonu şu şekilde kullanmayı düşünüyorum: Bir başka telefondan Wi-Fi'ye bağlarım. WhatsApp ve benzeri uygulamaları bir güzel kullanırım zaten telefonun işlemcisi kamerası vb. durumları gayet iyi. Bir de 10 aydır kullanıldığını söylüyor arkadaş. Sizce alınır mı ilerde bir sorun oluşturur mu? Lütfen yardımcı olun.

hocam zorla dolandırılmaya çalışıyorsunuz.

Nasıl yani dostum
Hocam cihazin kayit ucreti yanlis hatirlamiyorsam 1500 tl civari, sifir iphone x 256gb 9bin tl bandinda. 3bine alirsiniz o cihazi+ 1500tl actirma ucreti + yurtdisina git gel ucreti daha az tutar. Hic inandirici gelmedi bana attiginiz ilanlar. Pasaport kayitli p30prolar bile sahibindende 5500tl civarinda. Bence dikkat edin, yurtdisi urunlere kendiniz almadiginiz, ya da tanidiklariniz almadigi surece yanasmayin derim.

IMEI yükleme işleri sıkıntılı. Şöyle düşün olur ya bir telefon çalınır ve onun IMEI senin telefonuna entegre edilirse uğraşırsın laf anlatmak için. Sıkıntılı işler milyonda bir şey gelir başına uğraşma hiç derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı