IMEI kayıtsız iPhone 12 Pro Max kullanılır mı?

Yurt dışına da çıkamam, IMEI ücretini de ödeyemem.

İmkan yoksa maceraya girmeyin o halde. Kuzeninin numarasını o cihazda aktif edersen 3 yıl boyunca değiştiremiyorsun, kabul edeceğini sanmıyorum. Yarın bir gün bir sıkıntı çıkarsa başınız ağrır yoktan yere. En temizi mevcut bütçe ile güzel bir Android almak.

İmkan yoksa maceraya girmeyin o halde. Kuzeninin numarasını o cihazda aktif edersen 3 yıl boyunca değiştiremiyorsun, kabul edeceğini sanmıyorum. Yarın bir gün bir sıkıntı çıkarsa başınız ağrır yoktan yere. En temizi mevcut bütçe ile güzel bir Android almak.
Kuzenimin yurt dışında kullandığı numarayı mı diyorsun anlamadım. Telefon almıyorum sadece telefonu almış kullanmamış kutusundan çıkarmamış sana vereyim mi diyor.

Kuzenimin yurt dışında kullandığı numarayı mı diyorsun anlamadım. Telefon almıyorum sadece telefonu almış kullanmamış kutusundan çıkarmamış sana vereyim mi diyor.
Kayıt ettirmeden takdığında kullanabilirsin kendi numaranla.
Kayıt ettirirsen 32 k verip 3 yıl boyunca kuzeninin üzerine açtırdığı numarayla kullanman gerekiyor

Tamam senin o telefonu kullanabilmen için bir telefon numarasıyla IMEI ücretini yatırıp kaydettirmen gerekiyor. Ücretini yazdım ilk sayfada. Bu kayıt da 3 yıl e-Devlet'e işleniyor, o numarayla kullanmaya devam etmen gerekiyor. Ha ben kayıtsız birkaç ay kullanırım sonrasında telefon kilitlensin önemli değil diyorsan o şekilde alıp SIM kartını takıp bir süre kullanabilirsin. Ücretsiz veriyorsa al kullan tabii ama satın alacaksan değmez.

Kayıt ettirmeden takdığında kullanabilirsin kendi numaranla.
Kayıt ettirirsen 32 k verip 3 yıl boyunca kuzeninin üzerine açtırdığı numarayla kullanman gerekiyor
Kayıt ettirmek asla aklımın ucundan bile geçemez. Kayıt ettirmeden yılda 8 ay kullanacağım o zaman, kendi numaramın çalışacağı bilgisi için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı