IMEI numarasi devre dışı kalması

Efenural

Decapat
Daha fazla  
************* IMEI No'lu cihaz klonlu listesinde oldugu için 21.02.2021 da kullanim disi birakilacaktir. Hattiniz acik kalacaktir. Bu ne demektir arkadaşlar telefon 0 Vatan'dan aldım root vesaire görmedi.
Mesaj içeriğindeki IMEI ile benim telefonumdaki IMEI ayni değil.

Telefondaki IMEI ile aynı değilse sorun yapmana gerek yok diye düşünüyorum. Daha önce sahip olduğunuz bir telefonun IMEI'si olabilir.

Telefondaki IMEI ile aynı değilse sorun yapmana gerek yok diye düşünüyorum. Daha önce sahip olduğunuz bir telefonun IMEI'si olabilir.

Ama IMEI sorgulandığında e-Devlet'ten kopyalanmıştır diyor ve sadece 1 rakam eksik mesajdaki ve benim IMEI numaram ile.

İş şansa bırakılmamalı, kontrol edebilir kendi cihazı mı diye. Benim tahminim ise başka bir kişi kendi telefonuna veya müşterisinin telefonuna IMEI atmak için sizin IMEI'nizi alıp son birkaç rakamını değiştirmiştir, buna da IMEI klonlama deniyor. Ne yapılacağı hakkında bir fikrim yok, eğer faturası varsa Vatan size yardımcı olacaktır diye düşünüyorum.

Ama IMEI sorgulandığında e-Devlet'ten kopyalanmıştır diyor ve sadece 1 rakam eksik mesajdaki ve benim IMEI numaram ile.
Öyleyse sizinkidir. O son rakam nedense hiçbir zaman gelmiyor.
IMEI numaranız kopyalanmış ne yazık ki. Cihazın modeli nedir?
Aldığınız yere başvurun.
E-Devlet'te IMEI numaranızı sorgulatınca sizin telefonun marka ve model bilgileri görünmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı