İmitasyon PS4 kolu alınır mı?

ErdemdDL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kendime almayacağım hediye olarak alacağım. Bana kalsa ikinci elden F710 gibi bir şey alırım ama F710'un görünümünü kuzenim beğenmiyor. Kablosuz olarak böyle bir şey almayı planlıyorum ama sizce nasıl? İmitasyon olduğunu düşünüyorum çoğu fotoğrafta arkada ki Sony yazısı varken bazılarında da yok.

Bütçe: 700 TL'yi aşmazsa sevinirim kablosuz özellik zorunlu ve 2. el olmazsa sevinirim sonuçta hediye olacak ayıp olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Replika bazı DS4'ler alınabilir aralarında iyi olanlar var, ama direkt sony logolu değilde ayrı markaların ürettiği DS4'ler oluyorlar genelde.

Replika bazı DS4'ler alınabilir aralarında iyi olanlar var, ama direkt Sony logolu değil de ayrı markaların ürettiği DS4'ler oluyorlar genelde.

Hocam varsa bildiğiniz marka Hepsiburada'dan önerebilir misiniz Hepsipay'de birikmiş param varda. Xbox modelide olabilir eski Xbox 360'ımda oynuyordu pek bir sorun çıkarcağını düşünmüyorum. Zaten çocuk bir Xbox 360 bir de PS2 kolu tuttu şimdiye kadar o kadar sorun yaratacağını düşünmüyorum.

Geri
Yukarı