İmkanım Olsa Kralı Olurum Dediğiniz İşler

PS Kafe İşletmeciliği.

Zaten böyle bir isteğim var. Umarım ileride devletimiz inşaata yatırım yapmak yerine genç girişimcilere daha fazla yardım ederse,

Depo katında PC/PS tamir ve alım satım, yedek parça ve hep o özlemini duyduğum tertemiz, nezih, heryeri parlayan bir PS kafe. Ve yüksek bantgenişliği olan fiber internet.

Hadi biraz beyin jimnastiği yapayım.

Bu işi kurdum. Parayı da buldum. Kendime ait bir arsa alıp Furkan Tower yapardım. Apartman en az 4 katlı. 1.kat Xbox var. 2.kat PC. 3.kat ps. 4.katta da benim evim :). Daha doğrusu home office.

Çatı katında çok büyük güneş panelleri. Ki elektriğe tonla para vermeyelim.

Hazır elektrik bedava. Fiber de var. Sağlam bir sistem kurup Hosting işine girerdim. Hatta ufak çapta bir bulut. Ama sadece kendi aile üyelerim için.

Elektrik bedava. Her kata klima. Havalandırma. Yazları içerisi buz gibi, kışları ise sıcak olacak.

Furkan Towers da ilk giriş kata da kafeterya kurarım. Allah Allah. Tam kendi ekosistemim :).

Çay içen yukarı çıksın oyun oynasın.

Katlara da masa tenisi, langırt falan. Tuttuğu zaman baya baya parayı kırarsın. Daha sonra Bursa da Furkan Towers 16.

Güzel hayal. Ama kule başı tüm maliyetler 3-5 milyon lira olacağı için bir hayalden öteye gitmez.

Ama ölene kadar yapmak isterdim.

Ralli veya drift pilotu olmayı çok isterdim önceden ve hala istiyorum en azından bir kez piste çıkmak istiyorum. 280 HP araba aldık gene de gaza basamıyoruz korkudan :)

PS Kafe İşletmeciliği.

Zaten böyle bir isteğim var. Umarım ileride devletimiz inşaata yatırım yapmak yerine genç girişimcilere daha fazla yardım ederse,

Depo katında PC/PS tamir ve alım satım, yedek parça ve hep o özlemini duyduğum tertemiz, nezih, heryeri parlayan bir PS kafe. Ve yüksek bantgenişliği olan fiber internet.

Hadi biraz beyin jimnastiği yapayım.

Bu işi kurdum. Parayı da buldum. Kendime ait bir arsa alıp Furkan Tower yapardım. Apartman en az 4 katlı. 1.kat Xbox var. 2.kat PC. 3.kat ps. 4.katta da benim evim :). Daha doğrusu home office.

Çatı katında çok büyük güneş panelleri. Ki elektriğe tonla para vermeyelim.

Hazır elektrik bedava. Fiber de var. Sağlam bir sistem kurup Hosting işine girerdim. Hatta ufak çapta bir bulut. Ama sadece kendi aile üyelerim için.

Elektrik bedava. Her kata klima. Havalandırma. Yazları içerisi buz gibi, kışları ise sıcak olacak.

Furkan Towers da ilk giriş kata da kafeterya kurarım. Allah Allah. Tam kendi ekosistemim :).

Çay içen yukarı çıksın oyun oynasın.

Katlara da masa tenisi, langırt falan. Tuttuğu zaman baya baya parayı kırarsın. Daha sonra Bursa da Furkan Towers 16.

Güzel hayal. Ama kule başı tüm maliyetler 3-5 milyon lira olacağı için bir hayalden öteye gitmez.

Ama ölene kadar yapmak isterdim.
Devlet sana ne yardım edecek? Devlet sana yardım etse, dinamizm kaybolur, vergiler artar. Her şeyi sana bırakacak ki karını da zararını da sen göreceğin için parayı en iyi şekilde kullanır, en iyi hizmeti verirsin.
E3hbu5wXEAYbdQL (1).png

Sanırım kaleci olmak. Reflekslerim aşırı iyi. Taktik bilgim var. Kiloma rağmen. 98 gibi bir şey. 1.75'im. Bu kilo da gerçek kalede ceza sahası çizgisinden çekilen bir şutun doksana doğru gitmesine karşın uçarak çıkarabiliyorum havaya girebilir isem.

Geri
Yukarı