İmkansız aşk nasıl geçer?

Çok basit. Hayatına devam et zamanla önceliklerin, mentaliten, sosyal ilişkilerin kısacası her şey bunun önüne geçmeni sağlayacaktır. Ben de aynı şekilde lisede delicesine saplantılı olduğum ünlüler vardı :D ileride gülüp geçeceksin rahat ol çok dert etme.

Arkadaşlar geçen aylarda rüyamda emma Stone'u görmemle birlikte artık hiç aklımdan çıkmamaya başladı. Neredeyse 2 ay oldu fakat bir değişiklik yok. Komik gelebilir ama bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Unutabilirim? Bana bir yardım edin be. Her gün fotoğraflarına bakıyorum oynadığı filmlerin güzel kliplerini izliyorum ayrıca yabancı şarkılar dinleyip hasret gidermeye çalışıyorum örneğin: Dynasty, love me like you do gibi müzikler. Ama unutamıyorum, keşke karşıma çıksa da sarılsam :(
Hocam kurtulabildiniz mi?

Şu tatlılığa şirinliğe bıyık çizilir mi bee :)
Eki Görüntüle 623109

Hayatım boyunca Emma Stone'a aşık kalıp kimseyle ilişki yaşayamayacağım ve üzüleceğim" diye sakın düşünmeyin. Şu dediğiniz cümleyi hergün düşünüyorum. Aynısı çıksın karşıma istiyorum.
emma-stone (1)_LI.jpg

Ben çizdim sizin için. :D
Yakıştı yalnız.

Arkadaşlar geçen aylarda rüyamda emma Stone'u görmemle birlikte artık hiç aklımdan çıkmamaya başladı. Neredeyse 2 ay oldu fakat bir değişiklik yok. Komik gelebilir ama bu durumdan nasıl kurtulabilirim? Unutabilirim? Bana bir yardım edin be. Her gün fotoğraflarına bakıyorum oynadığı filmlerin güzel kliplerini izliyorum ayrıca yabancı şarkılar dinleyip hasret gidermeye çalışıyorum örneğin: Dynasty, love me like you do gibi müzikler. Ama unutamıyorum, keşke karşıma çıksa da sarılsam :(
Seviyorsan git konuş bence.

Geri
Yukarı