@imyourhero bilgisayar mühendisliğini kazandı mı?

Kral seni bilgisayar mühendisliği isterken gördüm ve üzerinden 4 sene geçmiş. Ne yaptın ne ettin?
@imyourhero
Selam, kazandım :) Sıralamalarda zirvedeki üniversitelerden birini kazandım. Yazmak istemiyorum :) Şu an hazırlıktayım.
4 sene olmuş mu yahu cidden?

Vay be katılım tarihinizden yola çıkarak dedim ama tam bilmiyorum. Hedef ve planlarını duymak isterim kariyerin adına bu arada. Ben de şu an YKS'ye hazırlanıyorum. Bari kaç bine girdiğini söylesen de üniversite adı kalsa?
Selam, kazandım :) Sıralamalarda zirvedeki üniversitelerden birini kazandım. Yazmak istemiyorum :) Şu an hazırlıktayım.
4 sene olmuş mu yahu cidden?

Sıralamamla ilgili bilgi verirsem hangi üniversitede okuduğumu da anlamış olursun :) Özelden iletebilsem iletirdim ama tamamen anonim kalmaya devam etmek istiyorum :) Gelecek planlarına gelirsek, burada uzun uzun anlatmam ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum ama taslak olarak kısa vadede erasmus planlıyorum. Orta vadede bireysel veya takım olarak sağlam birkaç proje ortaya çıkartarak kazançlarından faydalanmak istiyorum. Mezun olduktan sonra da fikrim değişmezse yurt dışına çıkmayı planlamaktayım. Çünkü inanılmaz fırsatlar ve gelişim imkanı sunuluyor. Büyük hedeflerde ise kendi takımımı kurarak büyük işler içinde yer almak var ama bu kısım biraz karışık :)

Geri
Yukarı