Çözüldü İmzada BB kodları çalışmıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cengover_ekin

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar. İmzamdaki destek bekliyorum: Kısmını bb kodu ile kırmızı yapmaya çalışıyorum. Kaydedildi gözüküyor ancak sonra herhangi bir gönderimdeki imzamda kırmızı gözükmüyor. Aşağıdaki Mikail Fidan'ın yazdığına göre bu özellik var olması lazım. Belki aramalarımda güncel durumu görememiş olabilirim. Şimdiden teşekkürler cevap veren herkese. İmzamdaki konuya da bekliyorum sizleri.

Kullandığım bb kodu: [COLOR=red]Destek bekliyorum:[/COLOR]

İmza düzenleme bölümünden imzaya renk verebilirsin:

https://www.technopat.net/sosyal/hesap/signature

Bb kod kullanımı için:

BB Kodları | Technopat Sosyal

Birazcık yaratıcılık ile farklı renkler olmadan da güzel bir imzaya sahip olabilirsiniz. İllaki renkli olmasına gerek yok. Sade ve şık görünmesi önemli.
Biraz acele ihtiyaç vardı o konuda, dikkat çekmek için bir süreliğine koyacaktım. Yoksa imza çok da önemli değil benim için. Arada yazıyorum bir şeyler.

O zaman şöyle bir öneri vereyim. İmzada destek istediğiniz konuyu bırakın sadece, "Destek bekliyorum:" yazısı da kalın olsun. Böylelikle daha fazla dikkat çekebilir.
Şimdilik böyle yaptım hocam. Yeni bir bilgi gelirse, "aaa biz onu açmayı unutmuşuz" gibi renklendiririm ben de.

Geri
Yukarı