İmzalamadığımız tutanaktan bir şey olur mu?

Ortaokul ve lise hayatımda, sayısını dahi hatırlayamadığım kadar tutanak yedim. Hocalar her seferinde "bir daha olursa sınıfta kalırsın, okuldan atılırsın, geleceğin mahvolur" gibi boş tehditler savurdular.

Tahmin edeceğiniz üzere hiçbir şey olmadı 😅

Göz korkutmaya karşı o kadar denediler ki artık bende işe yaramıyor. Telefonuna el koyarım dedi hoca gidip odasından aldım çıkışta. Hiçbir şey etki etmiyor artık korkutamıyorlar.

Göz korkutmaya karşı o kadar denediler ki artık bende işe yaramıyor. Telefonuna el koyarım dedi hoca gidip odasından aldım çıkışta. Hiçbir şey etki etmiyor artık korkutamıyorlar.
Öğretmenlerin kendilerine hayırları yok. Bugüne kadar ne dedilerse tam tersi oldu. Aşırı büyük bir olay olmadığı sürece, okulda aldığın cezaların hayatına bir etkisi olmayacak.

Öğretmenlerin kendilerine hayırları yok. Bugüne kadar ne dedilerse tam tersi oldu. Aşırı büyük bir olay olmadığı sürece, okulda aldığın cezaların hayatına bir etkisi olmayacak.

Ben kişiliğimden dolayı girmiyorum o tür olaylara. Sinir hastasıyım ve çoğu zaman istemsiz şiddet kullanabiliyorum. İstemeden olsa da yaptıysan olay sayılıyor işte.

Yeni konular

Geri
Yukarı