İmzaya ne eklenebilir?

Zeuszeus2023

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Belki Yazılımcı
Not:Bildiğim kadarıyla Technopat ta imzaya iletişim adresi koymak yasak. Discord steam gibi.

İmza bölümüne neler eklenebilir?
İmza bölümüne Gmail gibi bir şey eklemek istiyorum. Bunu istememin sebebi insanların bana bir şeyler atabilmesi. Mesela yaptıkları siteleri veya resimleri. ya da sevdiği müzikleri.

Bir konu açıp herkesin bir şey atması da olabilir ama her seferinde konuyu öne çıkaramam.
Tek bir kere yazı yazıp insanlar gördükçe bir şeyler atabileceği bir şey olması daha iyi olur.

Son düzenleme:
Sadece içerikte olmayabilir. Mesela birilerin cv leri olabilir.
Peki, insanlar neden size CV'lerini göndersinler?
Bu arada forumda içerik paylaşmak o kadarda uygun değil. Bir nevi bir duvara filmler eklemek gibi. Elbette o duvarda her film yazabilir ama istediğin filmi bulamayabilirsin. Ama bunları tek yazar tarafından düzenlenmeyince çokta etkili olmayabilir.
Duvardaki içerikleri düzenlemek istiyorsanız ayrı bir sistem kurmalısınız. Forum içerisinde de bu içerikleri kategorize ederek blog yazıları paylaşabilirsiniz.

Yaz atarlı ergen sözleri en güzeli olum. Ne Steam'i, Discord'u :D Ben Fero sözleri falan koy on numara durursun. Bir de Moderatör falan olsan zaten şeklin şekil 😎

Artı -1 Eksi
Peki, insanlar neden size CV'lerini göndersinler?

Duvardaki içerikleri düzenlemek istiyorsanız ayrı bir sistem kurmalısınız. Forum içerisinde de bu içerikleri kategorize ederek blog yazıları paylaşabilirsiniz.
1 CV sadece bir örnek.
2 Blog sistemide yeterli değil. Kategoriler etiketler puanlar gibi şeyler eklenemez.
3 Artık umrumda değil. Bıraktım.

Geri
Yukarı