İmzaya Site Adresi Eklemek Reklama Girer Mi?

zevheri

Kilopat
Makaleler
6
Direkt konuya gireyim. Arkadaşlarımla beraber açtığımız blog tarzında bir site var. Kar amacı olmayan bir site. Bu siteyi imzama eklemem reklama girer mi? Bir de forumda imza kurallarına dair bir konu bulamadım. Bu konunun altına yazabilir misiniz? Veya buna ait bir konu açsanız daha yararlı olabilir. Bu arada siteyi incelemeniz için atmak isterdim ama onun da reklam olmasından ve sonucunda ceza olacağından tırsarak maalesef atamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Recep Baltaş Değil dedikleriniz, siyaset bile yapmadığımız, yeri geldiğinde bilgi, yeri geldiğinde güncel aktüel olayları kendi yorumumuzla paylaştığımız basit bir site. Buradan imzama koyabileceğimi anlıyorum. Teşekkür ederim. (y)

@Recep Baltaş Değil dedikleriniz, siyaset bile yapmadığımız, yeri geldiğinde bilgi, yeri geldiğinde güncel aktüel olayları kendi yorumumuzla paylaştığımız basit bir site. Buradan imzama koyabileceğimi anlıyorum. Teşekkür ederim. (y)
Güzel site gibi görünüyor. (y) Sizin de yazarlığınız var mı?

Güzel site gibi görünüyor. (y) Sizin de yazarlığınız var mı?
Teşekkür ederim. Evet orada benim de yazarlığım var. Adım ve profilim Eyüp KARACA. Yazılarımı da zaten ayrı bir profilden paylaşıyorum. Dediğim gibi gerek güncel olayları kendi yorumumuzla yazıyoruz, gerek bildiğimiz bilgileri aktarıyoruz. Bu sitenin temel kurul amacı; belki bilirsiniz, Youtube'da Barış ÖZCAN okumak ve yazmakla ilgili birçok videosunda öneride bulunuyor. Yazmak gerçekten insanı geliştiren bir eylem. Gerek günlük konuşma, gerek konuşurken bütünlüğü bozmandan konuşmayı, akıcılığı vs. kaybetmemek için yazmak birebir çözüm. Tabi şuan birçok hatamız olacak. Ama bir yerden başlamazsak bu hatalarla sürekli yaşamaya devam ederiz. Biz de böyle bir başlangıç yapalım dedik. Tema, site şeması vs. bunlar hakkında pek bilgim olmadığı için internet üzerinden izleyerek az bir şey wordpress'in ana kalıplarını, hatta alfabesini öğrendim, biraz basit bir tema fakat işimizi fazlasıyla görüyor. Tıpkı ben ve arkadaşlarım gibi; yazı yazarak kendini geliştirmek isteyen arkadaşlar olursa belli şartlar halinde kesinlikle sıkıntı etmeden kabul edebiliriz. Biz zaten masrafını ediyoruz, kocaman site herkes sığar elbet :D .

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı