İnaccessible Boot Device Hatası

Boot option kısımından UEFI bölümünü diyorum. MBR gibi seçin. Ben hala MBR oldoğundan açılmadığını düşünmekteyim. O şekil denersen sonucu yaz. Olmazsa diğer alternatiflere bakalım.

Boot option kısımından UEFI bölümünü diyorum. MBR gibi seçin. Ben hala MBR oldoğundan açılmadığını düşünmekteyim. O şekil denersen sonucu yaz. Olmazsa diğer alternatiflere bakalım.
Hocam hazır bi konuya daha değinmek istiyorum.Windowsuma flashtan format atmıştım flashı Rufus programından GPT ve UEFI şeklinde ayarlayarak,sonra format işi bitince format attığım flashı biçimlendirdim ve MSI'ın sitesindeki BIOS dosyasını indirip direk flashımın içine atıp BIOS'u güncelledim bunla bir alakası olma şansı var mı her şey bilinsin net olsun çünkü.yani windowsu UEFI ve GPT olarak yükledim.

Hocam olmuyor Bilgisayar inaccessible boot device hatasından sonra yeniden başlıyor ve başlangıç onarımına geçiliyor yazısı çıkıyor ondan sonra yine mavo ekran geliyor ve sistem geri yükleme,başlangıç onarma hibo menüler çıkıyor mavi ekran üzerinde.

Başlangıç onarım sayfasına gelebildiyse. Depolamayı gördü ve ilerlemeye başladığınıda anlayabiliriz. Şimdi bu veriler ışığında SSD'yi tekrar formatlamanızı önereceğim.
Hocam formatlarsam kesin boot eder değil mi?Bir de BIOS setuplamanın windowsa zarar vermeyeceği söylenirdi neden böyle bir şey olmuş olabilir ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı