İnca IKG-441 klavye tuşları bazen basmıyor ve LED'leri çalışmıyor

HUSEYIN V2

Kilopat
Daha fazla  
Klavye tuşları bazen basıyor bazen basmıyor, çoğu zaman algılamıyor tuşları ama bazen de sorunsuz çalışıyor kafayı yiyeceğim. LED'leri yanıyor bazı LED'leri söndü ok tuşu del tuşu sağ Shift tuşu gibi. C:\Windows\System32\ctfmon.exe tarzı şeyleri deniyorum bazen düzeliyor 5 dk sonra tekrar eski haline dönüyor, var mıdır buna bir çözüm? Garantisi var ama oraya götürünce saçma sapan çalışmaya başlar, yazılımsal bir şeydir belki benim bilgisayar kaynaklı bir çözüm önerisi olan yazarsa güzel olur.

Şuan tuşlar çalışıyor ama sol yön tuşu çalışmıyor. Num Lock kapatıp oradan sol yön tuşuna bastığımda çalışıyor, sizce bu yazılımsal mı yoksa klavye kafayı yemiş garantiye mi gitmesi lazım ?

Not klavye kafayı yemiş garantiye götürücem alalı 4 ay felan olmuş her halde, model IKG-445'dir. INCA model 2 tane kalvye aldım ilkini aldım shift tuşu kırıldı, buda kafayı yedi asla INCA almayın benden tavsiye dandik bir model bu, arada sağlam çıkabilir bozuk saatte günde 2 kez doğru gösteriyor ona baklırsa, diyeceklerim bu kadar.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı