Inca IMG 309 Empousa mouse alınır mı?

Valesh

Decapat
Yer
Kocaeli, izmit
Daha fazla  
Merhaba. Elimdeki mouse kısa bir süre önce ömrünü tamamen doldurdu. MSI Interceptor DS B1 mouse kullanıyordum. Elimde 4-5 sene dayandı ve yeni mouse almak için tavsiye de bulunacaktım.

Şu an elimde olan mouse gibi uzun dayanabilen en azından 2-3 sene bile olur. Elime şu anki mouse gibi oturan ve CS:GO tarzı oyunlar oynarken zorlamayacak mouse tavsiyesi almak istiyorum.

Birisi bana şöyle bir mouse önerdi: Inca IMG 309 Empousa. Resmini koyacağım. Sizce bu mouse alınır mı? Kullananlar veya bilenler yorum yapabilir mi? Kişi bana 300 TL'ye vereceğini söyledi. Sizce param çöpe mi gider? Bu fiyata veya üzerine biraz ekleyip iki katı veya daha iyi mouse alınabilir mi?

Dosya Ekleri

• mouseinca.png
    mouseinca.png
    232,6 KB · Görüntüleme: 16
Merhaba. Elimdeki mouse kısa bir süre önce ömrünü tamamen doldurdu. MSI Interceptor DS B1 mouse kullanıyordum. Elimde 4-5 sene dayandı ve yeni mouse almak için tavsiye de bulunacaktım.

Şu an elimde olan mouse gibi uzun dayanabilen en azından 2-3 sene bile olur. Elime şu anki mouse gibi oturan ve CS:GO tarzı oyunlar oynarken zorlamayacak mouse tavsiyesi almak istiyorum.

Birisi bana şöyle bir mouse önerdi: Inca ımg 309 empousa. Resmini koyacağım. Sizce bu mouse alınır mı? Kullananlar veya bilenler yorum yapabilir mi? Kişi bana 300 TL'ye vereceğini söyledi. Sizce param çöpe mi gider? Bu fiyata veya üzerine biraz ekleyip iki katı veya daha iyi mouse alınabilir mi?

Hocam bende inca img 337 var yaklasik 2 senedir kullanıyorum daha 1 kere tik etmedi Razer Mamba cakmasi oldugu icin almistim aşırı kotu bir marka degil.

Birisi bana şöyle bir mouse önerdi: Inca IMG 309 Empousa. Resmini koyacağım. Sizce bu mouse alınır mı? Kullananlar veya bilenler yorum yapabilir mi? Kişi bana 300 TL'ye vereceğini söyledi. Sizce param çöpe mi gider? Bu fiyata veya üzerine biraz ekleyip iki katı veya daha iyi mouse alınabilir mi?
Bütçen ne kadar? Önermem mouseyi. Düşük hassasiyet oyuncusu isen mouse flick denemelerinde seni hüsrana uğratır.

Peki size güncel kullandığım fareyi mi yoksa inca mı desem hangisini tercih edersiniz.

İMG309 hakkında net bir bilgi yok. O yüzden bir şey demek zor. Eğer DPI değerlerinde bir yazılımsal müdahale yapılmamışsa img309'da daha iyi bir sensör var diyebiliriz ama onu almaktansa Performax xotran almak daha iyi.

Geri
Yukarı