Ince hesap güvenilir mi?

Kardeşim sistem çok güzel gerçekten fiyatı da iyi ama İncehesap garantili değil diye biliyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnce hesaptan bu sistemi alacağım.
Herhangi bir sorun yaşar mıyım?
Hiçbir sorun yaşamazsın dostum güvenilir sitedir müşteri hizmetleri de çok iyi yardımcı oluyor. Şahsen ben memnun kaldım, hatta bilir misin bir arkadaşım var o da memnun kaldı :)
Fakat o sistem için emin değilim bir miktar bütçe artırarak daha eli yüzü düzgün birşey almalısın

Benim hazır sistemime eklediğim klavyem gelmedi, mail yoluyla ulaştım. Cevap geldikten sonraki gün kargoya verildi. Gerçekten ilgililer, öneririm. Ek olarak, belki haberiniz yoktur diye söyleyeyim, Windows ve driver kurulumu da yapılıyor.

Çıkıntılık yapayım mı ? :D. Fi tarihinde mekanik klavye aldım ve klavye'ye ek olarak gelen W tuşunun altında ki + şeklindeki yuva kırık gelmişti ve kutu güvenlik şeridi de açıktı sanırım iade ürünü bana geri satıldı sonuç itibari ile para iademi aldım ;) . Ama güvenilir.

İncehesap dan SSD, klavye ve monitör aldım.
SSD ve monitör güvenlik etiketi kapalı idi. Ama klavye güvenlik etiketi açılmıştı.
Klavyede görsel veya işlevsel bir sorun yoktu, kutu içeriğide tamdı.
Klavye alalı uzun zaman oluyor. SSD ve monitörü geçen hafta aldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı