İnce hesap Havale/Eft ile PC alma

• Konuyu başlatan Gask
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 398

Gask

Femtopat
İnce hesap üzerinden 1 saat önce 10k tutarında havale/eft ile bir satın alım gerçekleştirmek istedim. Akbank aracılığı ile ödeme yapmayı seçtim ve ödeme yapa tıkladım. Beni Akbank internet şubesine attı. Giriş sağladım çıkan ekranda para göndermeye tıkladım fakat işlem tamamlanamadı diye bir uyarı aldım. Daha sonra bütün hesaplarımın ve kartlarımın bloke edildiğine dair mesaj aldım Akbank'tan müşteri temsilcisi ile görüştüm. En son harcama benim tarafımdan yapılmıştı sorun yok. Acaba neden böyle bir sorun yaşadım nasıl satın alabilirim Akbank ile ince hesaptan PC? Güvenilir midir?

Bütün bankalar hesaplarınızda olağan dışı bir etkinlik tespit ettiği takdirde bütün hesaplarınıza ve kartlarınıza bloke koyabilir. Bu normal bir durum. Tek amacı sizi korumak olduğu için, bu işlemin bilginiz dahilinde olduğunu müşteri hizmetlerine iletirseniz sonrasında bloke kalkacak ve alışverişinize devam edebileceksiniz. Havale ile ürün aldığınızda harcama itirazında bulunamıyorsunuz. Bunu göz önüne alıp alışverişlerinizi bu doğrultuda yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı