İnce hesap mı Vatan Bilgisayar mı?

Serkan Bağca

Centipat
Arkadaşlar gerek eski eşyalarımı sattım, gerekse okul harçlığımdan biraz kısıp yaklaşık 2500 TL para biriktirdim. Masaüstü bir bilgisayar satın almak istiyorum. Normalde şu sisteme 8 GB RAM takviyesi yapıp satın alacaktım: PCH E Class 1.0 [PC Hocası] | R5 1600 ASUS Dual RX 580 O4G 8GB DDR4 240GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com

Ancak ailem bir türlü ince hesaba güvenemiyor. Ben de bugün Vatan Bilgisayar'a gitmeye karar verdim ve orada bana yardımcı oldular sağ olsunlar şu sistemi topladık.

Sizce ne yapmalıyım? Ailem ince hesaba güvenemediği için Vatan Bilgisayar'dan sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.

Şimdiden herkese teşekkür ederim.

IMG-20200130-WA0000.jpeg

Dosya Ekleri

• IMG-20200130-WA0000.jpeg
    IMG-20200130-WA0000.jpeg
    838,6 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Ailenize 1300TL gibi bir fiyat farkını ödemenizin, hiçbir anlamı olmadığını söylediniz mi? İnce Hesap en güvenilir sitelerden biri, özellikle satış sonrası destek konusunda. Vatan'a bu paraları vermek israftan başka bir şey değil. Ailenizi ikna etmeniz gerek. Paranın büyük kısmını da siz vereceksiniz zaten anladığım kadarıyla, sizi böyle bir zarara sokmaya hakları yok.

Ailenize 1300TL gibi bir fiyat farkını ödemenizin, hiçbir anlamı olmadığını söylediniz mi? İnce Hesap en güvenilir sitelerden biri, özellikle satış sonrası destek konusunda. Vatan'a bu paraları vermek israftan başka bir şey değil. Ailenizi ikna etmeniz gerek. Paranın büyük kısmını da siz vereceksiniz zaten anladığım kadarıyla, sizi böyle bir zarara sokmaya hakları yok.
Haklısınız fakat babam zamanında ufak bir dolandırıcılık ile karşı karşıya kalmıştı ondan beri neredeyse internetten hiç alışveriş yapmıyor.

Genel olarak internetten alışverişe karşı biraz da yaşadığı olaydan dolayı.
Şimdi Vatan Bilg. fiyat anlamında yüksek diğer internet üzerin QP, itopya ve sinerji gibi yerlerin güvenilir olduğu sizde bizde biliyoruz. Sanal kart tanımlayın alışverişinizi yapın. Ayrıca bu sitelerde havale yöntemli ödeme de var.

Arkadaşlar gerek eski eşyalarımı sattım, gerekse okul harçlığımdan biraz kısıp yaklaşık 2500 TL para biriktirdim. Masaüstü bir bilgisayar satın almak istiyorum. Normalde şu sisteme 8 GB RAM takviyesi yapıp satın alacaktım: PCH E Class 1.0 [PC Hocası] | R5 1600 ASUS Dual RX 580 O4G 8GB DDR4 240GB SSD Gaming Bilgisayar - incehesap.com

Ancak ailem bir türlü ince hesaba güvenemiyor. Ben de bugün Vatan Bilgisayar'a gitmeye karar verdim ve orada bana yardımcı oldular sağ olsunlar şu sistemi topladık.

Sizce ne yapmalıyım? Ailem ince hesaba güvenemediği için Vatan Bilgisayar'dan sistem tavsiyelerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 494222
Herkes fiyat farkına takılmış ama iki sistem arasında fark var. İnce'de ki sisteme RAM eklenecek, Anakart düşük bir model, SSD var ama marka model düşük, işlemci de farklı. Tabi bu rakama çıkınca İnce Hesap sitesinde daha iyi alternatifler de var. İkna etmek senin yapabileceğin bir şey burada ki insanlar ne derlerse desinler ailen de bir etki oluşturmayacak. Fakat site güvenilirdir bunu daha önce bende tecrübe ettim bu sosyalde de bir çok insan alışveriş yaptı. Lakin şunu unutmamak gerekir ki teknoloji de şans faktörü var. Nereden aldığının bir önemi olmaksızın aldığın üründe bir sorun çıkabilir. Ondan sonra Vatan'da İnce'de sana gerekli yardımı yapacaktır zaten. Her firma da olduğu gibi bu satıcılarında olumsuz yorumları mevcut.

Eki Görüntüle 494222
Bir bilgisayarı Vatan birini parça parça İnceHesap sitesinden topladım arkadaşıma da İnceHesap sitesinden hazır sistem aldık. Hepsi sorunsuz şekilde geldi. Tek farkı fiyat oldu 😀 Evet dolandırıcılık yapan birkaç site var ama İnceHesap bunlardan biri değil. Ailenize bu yorumu ve forumda başka alışveriş yapanların yorumlarını gösterin. İkna olacaklardır.

İkna edemezseniz de şu sistemi alın. En azından içindeki parçalar iyi ve bu fiyatı hak ediyor. Vatan çalışanlarının topladığı sistem çok kötü olmuş 😀

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı