İtopya mı, Vatan Bilgisayar mı?

İtpya'dan almak daha mantıklı fiyat farkına bakarak. Yoğunluk dönemleri bitti , eğer stokta olan ürünleri alırsan 1 hafta içinde elinde olur , başka sıkıntı çıkarsa firma ile halledersin.

Istanbul'da yaşıyorsan Kadıköy'de ki mağazadan sistemi alabilirsin. Ben öyle yaptım. Bilgisayar ile ilgili bir arıza çıkmıştı aldığım ilk hafta geri götürdüm test yapip bi format attılar ilgilendiler kısacası. Eğer internet üzerinden alırsan hem kargo beklersin hem de bir sıkıntı olduğunda telefonda çok beklersin ben olsam Itopya'dan alırdım çünku aynı sisteme fazla para vermek saçma geliyor bana.

Ben olsam itopya dan alırdım, 500 TL az bir fark değil. Sonuçta bileşenlerin kendi firmalarından 2 yıl garantisi var. Bir önceki sayfada da bir arkadaşımızın belirttiği gibi, sorun olduğu zaman ilgili firma bakıyor her şekilde...

Ha bütçe olarak eliniz rahatsa, kafanızın rahat etmesi açısından Vatan da seçilebilir.

Son zamanlarda çok fazla İtopya hakkında şikayet gördüm çoğu insan herhangi bir problem karşısında kaldıklarında karşılarında muhattap bulamıyorlar o yüzden oyumu Vatan bilgisayar yönünde kullanacağım. Herkese teşekkür ederim :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı